خرید خانه و آپارتمان در کیش

جزیره کیش یکی از زیباترین جزیره‌ها در میان آب‌های نیلگون خلیج‌فارس است. این جزیره جذاب با وجود وسعت کم از امکانات رفاهی و تفریحی و دیدنی بسیاری برخوردار می‌باشد. سالیانه عده زیادی برای خرید آپارتمان در کیش برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری می‌کنند. این جزیره آرام و دوست‌داشتنی، محلی مناسب برای زندگی بدون دغدغه است. اگر به دنبال آرامش و رفاه هستید، جزیره کیش می‌تواند بهترین گزینه برای خرید آپارتمان باشد.

وجود انواع امکانات رفاهی، تفریحی، جاذبه‌های طبیعی، امکانات درمانی مناسب، مدارس و دانشگاه‌های معتبر و همچنین فرصت‌های شغلی بی‌شمار باعث شده است تا جزیره کیش به فرصت استثنایی برای خرید آپارتمان تبدیل شود.

مزایای خرید آپارتمان در کیش چیست؟

●       زندگی در منطقه آزاد: جزیره کیش جزو مناطق آزاد در کشور است و برای خرید ماشین‌های لوکس و وسایل خارجی نیاز به پرداخت حق گمرک ندارید.

●       نظم و امنیت بالا: جزیره کیش قوانین و نظم خاص خودش را دارد و همه شهروندان و حتی مسافران باید از آن پیروی کنند. این قوانین، سبب وجود سطح بالای امنیت در جزیره کیش شده است.

●       وجود اقتصاد پویا: همان‌طور که اشاره کردیم، اقتصاد جزیره کیش به دلیل نزدیکی به کشورهای خارجی، واردات و صادرات، بسیار پویا و پررونق است.

●       مدارس و دانشگاه‌های معتبر: چندین دانشگاه معتبر کشور در جزیره کیش واقع شده‌اند. مدارس کیش نیز دارای بهترین امکانات تحصیلی هستند و برترین خدمات آموزشی کشور را به دانش‌آموزان ارائه می‌دهند.

شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت خرید و اجاره آپارتمان در کیش به صفحه آگهی‌های سایت ملکی دلتا مراجعه کنید.

معرفی مناطق مناسب برای خرید خانه در کیش

تمامی مناطق مسکونی جزیره کیش دارای امتیازات و امکانات مختلفی برای خرید خانه و سکونت هستند. وجود تک‌تک این امکانات در شهرک‌ها یا مجتمع‌های مسکونی تأثیر بسزایی در قیمت خرید آپارتمان در کیش خواهد داشت. در ادامه به معروف‌ترین شهرک‌ها و مجتمع‌های مسکونی این شهر اشاره می‌کنیم.

معروف‌ترین شهرک‌های جزیره کیش:

●       شهرک لوکس صدف

●       شهرک دامون

●       شهرک میرمهنا

از امکانات رفاهی این شهرک‌ها می‌توان به رستوران، کافه، پارک، بازار و ... اشاره کرد.

مجتمع‌های مسکونی در مرکز شهر:

●       مجتمع نسیم

●       برج دیپلمات

●       اسکان

●       مجموعه یاسین

●       خانه گستر

●       پاسارگاد

●       مجتمع آینده‌سازان

●       مجموعه برج‌های یاران

مجتمع‌های مسکونی در نوار ساحلی:

●       برج دوقلو

●       دهکده ساحلی

●       برج کرانه

●       دامون دریا

●       مجتمع پاسارگاد

●       برج شاراکس

●       رویای کیش

●       شهر آفتاب

●       دامون کیش ایر

●       دامون ساحلی

●       برج پرشین

●       برج میکا

●       برج طلایی

●       برج روما (مهستان)

قیمت خرید آپارتمان در کیش

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی صحبت از خرید آپارتمان در کیش می‌شود ذهنیت قیمت بالا و فراتر از انتظاری را داشته باشید اما نکته قابل توجه این است که با اندکی جست و جو درباره محله‌های این جزیره زیبا، به آسانی می‌توانید آپارتمان مورد نظر خود را مطابق بودجه پیدا کنید. عوامل مختلفی نظیر متراژ خانه، تعداد اتاق‌ها، وضعیت ظاهری، چشم‌انداز و معماری، بر قیمت خانه، ویلا و آپارتمان تأثیرگذار بوده و نمی‌توان یک قیمت واحد را برای همه املاک مشخص کرد.

اگر قصد خرید و اجاره آپارتمان و خانه در کیش را دارید، برای جزئیات بیشتر می‌توانید به سایت ملکی دلتا مراجعه فرمایید.

خرید خانه - ویلا در کیش

اجاره آپارتمان در کیش