اجاره آپارتمان در باغستان

اجاره آپارتمان در باغستان کرج مناسب خانواده‌هایی است که به کیفیت زندگی اهمیت می‌دهند. باغستان در منطقه کوهستانی کرج قرار دارد و آپارتمان‌های نوساز زیادی دارد. 

قیمت رهن و اجاره آپارتمان در باغستان کرج به نسبت محله همسایه مثل شاهین ویلا، کمتر است. همچنین، وجود واحدهای متراژ پایین با هزینه اجاره پایین‌تر، سکونت و اجاره خانه در باغستان کرج را برای خانواده‌های با سطح درآمد متوسط رو به پایین، مناسب کرده است. 

موقعیت جغرافیایی باغستان کرج

باغستان در شمال شرقی کرج در منطقه 7 واقع شده است. این محله به دو بخش شرقی و غربی تقسیم شده است. نواحی شمالی باغستان در حال ساخت است و همه نوساز هستند. 

آپارتمان‌های واقع در باغستان غربی در کوچه‌های لاله در سمت راست بلوار ولیعصر، به خاطر موقعیت بهتری که دارند با قیمت بیشتری اجاره می‌روند. 

در کل باغستان کرج از سمت شمال به جاده آتشگاه و محله برغان می‌رسد. جنوب آن با شاهین ویلا همسایه است، غرب آن به آزاد راه کرج قزوین می‌رسد و از شرق به محمودآباد محدود می‌شود. 

شهرک آسمان، شهرک ظفر، کمال شهر، شهرک یاس نیز در مجاورت باغستان قرار دارند.

امکانات محله باغستان کرج

امکانات زندگی در باغستان کرج مطلوب است. 

اگر قصد اجاره آپارتمان در کرج در محله‌ای خوش ساخت، با قیمت مناسب و خوش آب و هوا را دارید، محله باغستان کرج بهترین گزینه است. امکانات شهری بالا، واحدهای نوساز، مراکز خرید متعدد، مراکز درمانی، آموزشی و تفریحی نیز به وفور به چشم می‌خورند. 

برخی از مهمترین مراکز خرید در باغستان کرج به شرح زیر هستند:

  • جمعه بازار باغستان کرج
  • فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش در خیابان ولدانی
  • سوپرمارکت سورنا در بلوار پرستار، لاله چهارم غربی
  • سوپر کاج در خیابان نیایش خیابان ولدانی

دسترسی به مراکز درمانی در محله باغستان کرج نیز قابل توجه است. برخی از مراکز درمانی و خدمات دارویی به شرح زیر هستند:

  • بیمارستان البرز
  • مرکز واکسیناسیون پایگاه سلامت حضرت علی اصغر ۲ در میدان پرستار 
  • مرکز پزشکی شبانه‌روزی فرسام بلوار امام خمینی
  • مرکز دندانپزشکی پانته‌آ خیابان گلستان هفتم
  • درمانگاه علی اصغر بلوار شبنم

اجاره آپارتمان در باغستان کرج و نسبت نزدیک آن با مراکز تفریحی و بوستان و فضای سبز، زندگی در این منطقه از شهر را لذت‌بخش‌تر می‌کند.

دسترسی به باغستان کرج

باغستان برای تردد با سیستم حمل و نقل عمومی مثل اتوبوس و تاکسی نیز مشکلی ندارد، اما این محله مترو یا ایستگاه BRT ندارد. 

برای دسترسی به این محله می‌توانید از بلوار ولیعصر، بلوار پرستار، بلوار البرز، جاده آتشگاه، بلوار امام خمینی، بلوار موذن، پیروزی شمالی، و بلوار ظفر استفاده کنید. 

قیمت اجاره آپارتمان در باغستان کرج

باغستان کرج در یک منطقه نوساز واقع شده است. قیمت زمین و ملک به نسبت محله‌های دیگر پایین‌تر است. از اینرو، قیمت اجاره آپارتمان در باغستان کرج نیز پایین است. 

در این منطقه از شهر، آپارتمان با متراژ پایین بیشتر یافت می‌شود. بنابراین، مقصد خوبی برای اجاره مسکن توسط خانواده‌های کم جمعیت است. 

برای اطلاع دقیق‌تر از هزینه رهن و اجاره خانه در باغستان کرج، از لیست آگهی‌های سایت ملکی دلتا، فایل‌های رهن و اجاره را بررسی کنید. در این لیست سعی کرده‌ایم از هر نوع آپارتمانی با شرایط متنوع رهن و اجاره و موقعیت‌های خوب و حتی ضعیف‌تر معرفی کنیم.

اجاره آپارتمان در شاهین ویلا کرج

اجاره آپارتمان در آق تپه کرج

اجاره آپارتمان در کوی مهر کرج