اجاره آپارتمان در شاهین ویلا

اجاره آپارتمان در شاهین ویلا کرج در یک محیط پر از امکانات رفاهی، فضاهای سبز آرامش‌بخش و دسترسی آسان به مراکز تجاری و خدمات عمومی، یک گزینه عالی است.

قیمت اجاره خانه در شاهین ویلا کرج نسبت به سایر محلات این شهر کمی گرانتر است که این به خاطر وضعیت مناسب مسکن و شرایط خوب زندگی در این محله است.

آشنایی با موقعیت جغرافیایی محله شاهین ویلا

کرج شهر مهاجرپذیری است و هر ساله خیلی از افراد برای کسب و کار، تحصیل و زندگی به این شهر می‌آیند. این شهر محله‌های زیادی برای زندگی دارد.

محله شاهین ویلا در شمال شرقی شهر کرج در استان البرز است. این محله در منطقه 6 شهرداری کرج واقع شده است. با این که این منطقه قدیمی است، اما اکثر بافت مسکونی آن نوساز است و شهرک‌سازی زیادی در این محله انجام شده است. بیشتر آگهی‌های اجاره آپارتمان در شاهین ویلا کرج در شهرک ظفر، شهرک 350 متری، شهرک گلها و یاس هستند که البته قیمت متفاوتی دارند.

امکانات محله شاهین ویلا

همه ما به دنبال اجاره خانه یا آپارتمان در محیطی هستیم که از امکانات رفاهی نسبی برخوردار باشد. این محله پر از سوپر مارکت است. علاوه بر این، مراکز خرید متنوعی در این منطقه راه اندازی شده است. از مراکز خرید مهرگان گرفته تا بازار روز موجود در خیابان قلم، مکان‌های عالی برای خرید و تامین نیازهای روزمره ساکنین شاهین ویلا هستند.

با اجاره آپارتمان در شاهین ویلا کرج دسترسی به امکانات درمانی نیز فراهم است. دو بیمارستان معتبر به نام‌های "بیمارستان شبانه روزی کوثر" و "بیمارستان البرز" خدمات درمانی بی‌نظیری را برای ساکنین این منطقه ارائه می‌کنند.

برای دوستداران فضاهای سبز و تفریحی نیز شرایط خوبی فراهم شده است. پارک‌هایی چون پارک افرا، پارک میخک و پامچال فرصتی برای آرامش و تفریح برای ساکنین این محله است. ورزشگاه انقلاب نیز در این منطقه قرار دارد که برای علاقه‌مندان به فعالیت‌های ورزشی امکانات خوبی را فراهم می‌کند.

دسترسی به محله شاهین ویلا

محله شاهین ویلا کرج در یکی از بهترین نقاط شهر واقع شده است و دسترسی راحتی به اتوبان و سطح شهر دارد. مهمترین خیابان‌های این منطقه، خیابان اصلی شاهین ویلا و خیابان قلم است که به راحتی از میدان امام حسین تا خیابان نهم شاهین ویلا امتداد دارند.

این خیابان‌ها دارای خط ویژه برای اتوبوسرانی هستند و این ویژگی به ساکنان این منطقه امکان استفاده راحت از حمل و نقل عمومی را فراهم می‌کند.

با این وجود، شاهین ویلا امکان دسترسی به مترو را مستقیماً ندارد و برای استفاده از مترو، مسافران باید به ایستگاه گلشهر مراجعه کنند.

قیمت اجاره آپارتمان در شاهین ویلا کرج

قیمت اجاره آپارتمان در شاهین ویلا کرج به عوامل متعددی از جمله اندازه و نوع ملک، موقعیت دقیق در منطقه، ویژگی‌های داخلی و بیرونی ملک و وضعیت بازار املاک در بازه زمانی مشخص بستگی دارد. به طور معمول، می‌توانید در شاهین ویلا انواع ملک از آپارتمان‌ها تا ویلای لوکس را برای اجاره پیدا کنید.

به لیست آگهی‌های متنوع در سایت ملکی دلتا مراجعه کنید. برای دانستن دقیق‌ترین قیمت‌ اجاره خانه در شاهین ویلا کرج و همچنین مقایسه قیمت‌های روز، تمامی آگهی‌ها را به دقت مشاهده کنید.

اجاره آپارتمان در باغستان کرج

اجاره آپارتمان در گلشهر کرج

اجاره آپارتمان در اصفهانی ها کرج