اجاره آپارتمان در گلشهر

قیمت رهن و اجاره آپارتمان در گلشهر کرج با اینکه در جای نسبتاً خوب شهر واقع شده است، اما متوسط و مقرون به صرفه است. به همین خاطر، اجاره خانه در این محله از شهر رونق زیادی دارد. علاوه بر اینکه، قیمت رهن و اجاره آپارتمان در این محله مناسب است، موقعیت جغرافیایی، امکانات رفاهی، دسترسی خوب نیز مزید بر علت هستند تا تصمیم خود برای اجاره خانه در گلشهر کرج را جدی‌تر کنید. 

بیایید با هم این موارد را بررسی کنیم. 

موقعیت جغرافیایی گلشهر کرج

محله گلشهر کرج واقع در بخش مرکزی و منطقه 5 شهرداری کرج از نظر موقعیت جغرافیایی، حائز اهمیت است. 

برای اجاره آپارتمان در گلشهر کرج می‌توانید واحدهایی را جستجو کنید که در محدوده زیر واقع شده اند.

محدوده جغرافیایی گلشهر کرج عبارت است از:

  • از شمال بلوار هوشیار
  • از جنوب بلوار امامزاده طاهر
  • از شرق بلوار شمس
  • از غرب بلوار چمران

گلشهر کرج با محله‌های زیر همسایه است:

  • گلشهر ویلا
  • حصارک بالا
  • فاز چهار مهرشهر 
  • مهرویلا 
  • مهرویلا

امکانات محله گلشهر کرج 

امکانات محله گلشهر برای اجاره آپارتمان قابل توجه است. این محله از لحاظ امکانات زندگی در شرایط متوسط رو به بالاست. به مراکز خرید، سوپرمارکت و بازار میوه و تره‌بار دسترسی راحتی دارد.

برای تحصیل فرزندان خود هم نباید نگران باشید، مراکز آموزشی زیادی در این محله دایر هستند. گلشهر کرج از نظر امکانات آموزشی در تمام مقاطع بی‌نقص است.

بیمارستان مریم و درمانگاه شبانه‌روزی و مراکز دندانپزشکی و داروخانه نیز خدمات درمانی خوبی را ارائه می‌دهند.

دسترسی به گلشهر کرج

اجاره آپارتمان در گلشهر کرج به لطف دسترسی راحت به مرکز شهر و تهران، جزء یکی از پررونق‌ترین محله‌های این شهر است. 

نزدیکی این محله به آزاد راه کرج-قزوین و ورود به این محله از طریق بلوار هوشیار، چمران، شمس با خودروی شخصی بدون دردسر امکان‌پذیر است. 

برای تردد با ناوگان حمل و نقل عمومی مترو نیز در دسترس است. مترو ایستگاه گلشهر با دو ورودی تردد راحت و سریع را به تهران و دیگر نقاط شهر کرج رقم می زند. استفاده از تاکسی و اتوبوس نیز راحت و مقرون به صرفه است که در بسیاری از خیابان های این محله در دسترس است. 

قیمت اجاره آپارتمان در گلشهر کرج

رهن و اجاره آپارتمان در گلشهر کرج به لطف هزینه متوسط و دسترسی راحت و امکانات خوب، در این محله از شهر بسیار پررونق است. 

قیمت اجاره آپارتمان در گلشهر کرج با توجه به نوع بنا، امکانات داخلی آن از جمله آسانسور، پارکینگ و البته متراژ بنا و نزدیکی به ایستگاه مترو گلشهر و ...، متغیر است. آپارتمان‌هایی که در شهرک استادان برای اجاره موجود هستند و یا واحدهای مسکونی در خیابان تاجداری گلشهر کرج و همچنین در 45 متری گلشهر هم طرفدار بیشتری دارند و هم با قیمت بالاتری رهن و اجاره می‌روند. 

اگر به دنبال اجاره خانه در گلشهر کرج با شرایط خوب و قیمت مناسب هستید، از لیست آگهی‌های رهن و اجاره در سایت ملکی دلتا دیدن نمایید. در این لیست می‌توانید خانه دلخواه خود را برای اجاره پیدا کنید. 

اجاره آپارتمان در آزادگان کرج

اجاره آپارتمان در گوهردشت کرج

اجاره آپارتمان در مهرشهر کرج