اجاره آپارتمان در کوی مهر

اجاره آپارتمان در کوی مهر کرج با توجه به موقعیت اجتماعی این محله، امکانات خوب و قیمت رهن و اجاره باورنکردنی، مورد استقبال افراد زیادی قرار دارد.

کوی مهر، این محله نوساز در همسایگی فاز 3 مهرشهر قرار دارد و از اینرو اکثر مردم آن را به کوی مهر مهرشهر کرج می‌شناسند. کوی مهر، به علت وجود باغ‌های فراوان در اطراف آن دارای آب و هوایی خنک و با کمترین آلودگی است.

موقعیت جغرافیایی کوی مهر کرج

کوی مهر کرج دارای محدوده جغرافیایی زیر است:

  • از شمال به بلوار آزادی 
  • از جنوب به ابتدای خیابان روحانی و ارکیده غربی 
  • از غرب به بلوار جهاد شرقی 
  • و از شرق به بلوار امام خمینی محدود می‌شود.

کوی مهر با فاز 3 مهرشهر، آق تپه، کوی زنبق، کیانمهر و گلستان همسایه است.

دسترسی به کوی مهر کرج

کوی مهر کرج از منظر دسترسی، قابل توجه است. دسترسی راحت به بلوار آزادی، امام خمینی، شهرداری و در نهایت آزادراه کرج - قزوین موید این ادعاست. 

محله کوی مهر کرج توسط دو بلوار اصلی ابن سینا و بلوار ملت غربی و شرقی که تقاطع آنها به میدان کاج می‌رسد، تقسیم بندی شده است. این خیابان‌های عریض و کم ترافیک، به لطف بلوار جهاد شرقی، بلوار نور، بلوار شهات و بلوار امیرکبیر، دسترسی به مرکز شهر را از جنوب این محله تسهیل می‌کند. 

در کوی مهر ایستگاه اتوبوس و تاکسی‌های زیادی وجود دارد که شما را به مرکز و سطح شهر و با قیمت ارزان می‌رسانند. 

تا اینجا، دیدیم که اجاره آپارتمان در کوی مهر کرج از لحاظ موقعیت جغرافیایی و دسترسی راحت، خوب و به صرفه است. بیایید امکانات و هزینه رهن و اجاره آن را بررسی کنیم.

امکانات کوی مهر کرج

اجاره آپارتمان در کوی مهر کرج به عنوان یک منطقه مسکونی سطح بالا، همواره محبوب و پرطرفدار بوده است. این محله دارای امکانات و خدمات متنوعی است که زندگی ساکنان را بهبود می‌بخشد. 

کوی مهر دسترسی آسان به مراکز خرید دارد. مرکز خرید مهرشهر، برج لادن، مرکز خرید فروشا و مراکز خرید محلی دیگر از جمله این امکانات هستند. 

در کوی مهر، دانشگاه‌ آزاد کرج واقع شده است که دانشجویان زیادی از تهران و شهرهای اطراف به تحصیل در این مرکز آموزشی مشغول هستند. خیلی از دانشجویان برای سکونت، مجبور به اجاره مسکن هستند. این شرایط باعث شده است که اجاره آپارتمان در کوی مهر کرج توسط  بسیاری از دانشجویان صورت گیرد.

پارک‌ها، فضاهای سبز و مراکز گردشگری زیادی در مجاورت این محله وجود دارد. پارک هامون اصلی‌ترین است. اگر قصد اجاره آپارتمان در کوی مهر کرج را دارید، توصیه می‌کنیم به اجاره خانه در اطراف این پارک فکر کنید.

قیمت اجاره آپارتمان در کوی مهر کرج 

کوی مهر محله نوسازی است و آپارتمان و واحدهای مسکونی با متراژهای کوچک و بزرگ زیادی دارد. بازار اجاره آپارتمان در کوی مهر رونق خوبی دارد. اکثر افراد این محله را برای سرمایه‌گذاری مناسب دیده اند و به خرید آپارتمان در کوی مهر با هدف اجاره دادن و البته سودآوری روی آورده‌اند.

سایت ملکی دلتا، برای راحتی کار شما در اجاره آپارتمان در کوی مهر کرج بهترین گزینه‌ها را با مناسب‌ترین قیمت در لیست آگهی‌ها قرار داده است.

اجاره آپارتمان در شاهین ویلا کرج

اجاره آپارتمان در عظیمیه کرج

اجاره آپارتمان در مهرویلا کرج