اجاره آپارتمان در کیانمهر

اجاره آپارتمان در کیانمهر کرج، می‌تواند یک تجربه منحصر به فرد از زندگی در یک محیط دلنشین باشد. کیانمهر با موقعیت جغرافیایی مناسب و قیمت ارزان به نسبت محله‌های دیگر کرج، به عنوان یکی از محبوب‌ترین مقاصد برای اجاره آپارتمان در این کلانشهر شناخته می‌شود. 

اجاره آپارتمان در کیانمهر کرج با دسترسی آسان به مراکز خرید، مدارس و امکانات رفاهی خوب، می‌تواند تجربه‌ای لذت‌بخش باشد. 

بیایید مزایای اجاره خانه در کیانمهر کرج را بررسی کنیم.

موقعیت جغرافیایی کیانمهر کرج

کیانمهر کرج در منطقه 3 در جنوب غربی شهر کرج قرار دارد. از سمت شمال به بلوار امیرکبیر و از جنوب به بلوار شهید سلیمانی می‌رسد. غرب آن به بلوار پیام و از شرق به بلوار امام خمینی محدود می‌شود. 

امکانات محله کیانمهر کرج

اجاره خانه در کیانمهر کرج با وجود شهرک‌سازی زیادی که در دو دهه اخیر داشته، رونق زیادی پیدا کرده است. بسیاری از سرمایه‌گذاران ملک، خرید آپارتمان در کیانمهر کرج را با هدف اجاره دادن انجام می‌دهند. 

امکانات رفاهی در این محله از شهر کم نیست و از بازار روز، مدرسه و دبیرستان، درمانگاه شبانه‌روزی و داروخانه گرفته تا فضای سبز و امکانات رفاهی در کیانمهر یافت می‌شود.

دسترسی به کیانمهر کرج

دسترسی به کیانمهر کرج از طریق بلوار امیرکبیر و امام خمینی بسیار راحت است. این محله خود دارای خیابان‌های کم ترافیک است و دسترسی به نقاط شهر را راحت کرده است. 

قیمت اجاره آپارتمان در کیانمهر کرج

اجاره آپارتمان در کیانمهر کرج به خاطر وجود واحدهای فراوان در شهرک‌های مسکونی و قیمت مطلوب آنها، بسیار قابل توجه است. 

حتی کسانی که در سال‌های گذشته در تهران مستاجر بوده‌اند، به خاطر بالا رفتن هزینه‌های رهن و اجاره و پایین بودن قیمت اجاره آپارتمان در کیانمهر، برای سکونت این محله را انتخاب کرده‌اند.

قیمت اجاره خانه در کیانمهر کرج، در شهرک‌های مروارید، نور و مجتمع‌های مسکونی دیگر واقعا به صرفه است.  

در صورتی که قصد اجاره آپارتمان در کیانمهر کرج را دارید، از لیست آگهی‌های سایت ملکی دلتا، گزینه‌ای را که مدنظرتان است انتخاب کنید.

اجاره آپارتمان در باغستان کرج

اجاره آپارتمان در گلدشت کرج

اجاره آپارتمان در درختی کرج