خرید آپارتمان در مهرویلا

مهرویلا کرج به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود. قیمت‌های متوسط تا رو به بالا، همراه با دسترسی آسان به امکانات روزمره و ارتباطات عالی با شهر کرج، مهرویلا کرج را به یک مقصد برتر برای خرید مسکن تبدیل کرده است. اگر به دنبال زندگی در محیطی دلنشین هستید، مهرویلا کرج می‌تواند انتخاب ایده‌آلی برای شما باشد.

موقعیت جغرافیایی مهرویلا کرج

محله مهرویلا در استان البرز و در محدوده‌ی شرقی شهر کرج واقع شده است. این محله در مرکز شهر کرج واقع شده و از شمال به خیابان آزادراه کرج - قزوین، خیابان درختی و بلوار یادگار امام، از شرق به بلوار دانش‌آموز، خیابان حیدرخانی، خیابان صمیمی، خیابان ابوسعید، بلوار نبوت و خیابان آزادراه قزوین - کرج، از جنوب به خیابان ترمینال و از غرب به بلوار شمس محدود می‌شود.

این منطقه همچنین به محله‌های گلشهر، گلشهرویلا، فاز چهار مهرشهر، چهارصد دستگاه، ولیعصر، درختی و دولت‌آباد مجاورت دارد.

مهرویلا کرج در منطقه 9 شهرداری کرج واقع شده است. مهرویلا شمالی از طریق بولوار دانش‌آموز از مهرویلا جنوبی جدا شده است.

خرید آپارتمان در مهرویلا کرج بخش شمالی و جنوبی، شرایط متفاوتی دارد. قیمت آپارتمان در مهرویلا شمالی کمی گران‌تر است.

امکانات محله مهرویلا

اگر قبل از خرید آپارتمان در مهرویلا کرج به امکانات این محله فکر می‌کنید، نگران نباشید. این محله از امکانات نسبی قابل قبولی برخوردار است. زیرساخت آن نیز مطلوب است. 

برخی از اماکن مهم در مهرویلا عبارتند از مرکز خرید درختی، رستوران‌های معروفی همچون یوسف و انوشیروان، پارک کوثر، مجتمع تجاری اداری افق، گیم سنتر نیوکمپ و رستوران‌های محبوبی چون لوکال، گامنو و بابک. همچنین، مجتمع تجاری و اداری فرشتگان نیز یکی از نقاط مهم این منطقه می‌باشد.

این ترکیب از خدمات و امکانات شهری باعث می‌شود که خرید خانه در مهرویلا کرج یک انتخاب بسیار جذاب برای سکونت و سرمایه‌گذاری باشد.

دسترسی به محله مهرویلا

دسترسی به مهرویلا بسیار راحت و آسان است. آزادراه قزوین کرج بهترین مسیر برای ورود و خروج از این محله به سمت تهران، قزوین و گیلان است. 

بولوارهای ترمینال، نبوت، دانش‌آموز، حیدری، حدادی و مصطفی خمینی نیز دسترسی این محله را به مرکز شهر راحت کرده است. 

میدان مادر و میدان معلم از میادین معروف این محله هستند. 

این محله به ناوگان حمل و نقل شهری از جمله اتوبوسرانی و تاکسی دسترسی خوبی دارد. 

ایستگاه‌های اتوبوس سه راه تهران (خیابان درختی)، ایستگاه اتوبوس رفسنجانی، ایستگاه نمایشگاه گل و ایستگاه اتوبوس معلم ارتباط این محله با مرکز شهر را آسان می‌کند.

قیمت خرید آپارتمان در محله مهرویلا کرج

قیمت خرید آپارتمان در مهرویلا کرج، بستگی به اندازه، نوع، ویژگی‌ها و مکان دقیق آپارتمان دارد. قیمت‌ها در مهرویلا شمالی و جنوبی با یکدیگر فرق دارند.

برای دستیابی به اطلاعات دقیق‌تر در مورد قیمت خرید آپارتمان در مهرویلا کرج، لیست آگهی‌های سایت ملکی دلتا در همین صفحه را با دقت مشاهده کنید.

خرید آپارتمان در جهانشهر کرج

خرید آپارتمان در ساماندهی کرج

خرید آپارتمان در کرج نو