خرید آپارتمان در باغستان

خرید آپارتمان در باغستان کرج در محدوده‌ی شمال شرقی شهر کرج با بافتی نوساز می‌تواند سرمایه‌گذاری پرسود و آینده‌ای تضمین شده باشد. باغستان دومین منطقه از کرج است که خریداران زیادی را به سمت خود جذب می‌کند.

اگر شما هم به دنبال خرید آپارتمان در یکی از محله‌های خوب کرج هستید و می‌خواهید با کمترین پول بیشترین سوددهی را داشته باشید، خرید خانه در باغستان کرج، گزینه بسیار مناسبی است. 

در باغستان که قدیمی‌ها آن را باغبستان می‌نامیدند، بافت قدیمی جای خود را به بافت نوساز با آپارتمان‌های نقلی و متراژ پایین داده است. ازاینرو، دست خریداران و زوج‌های جوان که پول زیادی برای خرید ندارند را باز نگه ‌دارد.

موقعیت جغرافیایی باغستان کرج

باغستان دارای دو بخش شرقی و غربی است. خرید آپارتمان در باغستان غربی پرطرفدارتر است. این بخش دارای آب و هوای معتدل و خنک است و در منطقه‌ای کوهستانی قرار دارد. 

برای خرید آپارتمان در باغستان کرج باید به آگهی خرید آپارتمان در کرج و در منطقه 7 نگاه بیندازید. ‌فاز سه گوهردشت، شاهین ویلا، شهرک آسمان، شهرک بهارستان، شهرک ظفر نیز از همسایگان این محله است. 

امکانات محله باغستان کرج

پارک کوهستانی باغستان، بوستان البرز، بوستان ظفر، بوستان گلایل، بوستان شب بو از فضاهای سبز و طبیعت زیبای باغستان کرج هستند. 

از مراکز آموزشی مهم در باغستان کرج می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

  • دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی البرز 
  • آموزشکده شهید بهشتی شماره ۲ کرج
  • دبیرستان امام صادق (ع)
  • دبیرستان دوره اول دخترانه شهید رمضان‌پور
  • مدرسه علامه حلی
  • آموزشگاه زبان حکمت
  • دبستان دخترانه عترت

دسترسی به باغستان کرج

از بلوار امام خمینی، سپس بلوار شهید بهشتی می‌توانید به جاده کرج-هشتگرد و از بلوار یادگار امام، هاشمی رفسنجانی به آزاد راه کرج-قزوین دسترسی پیدا کنید.

قیمت خرید آپارتمان در باغستان کرج

طبق آمار غیر رسمی، باغستان کرج دومین محله پرتقاضای کرج برای خرید آپارتمان است. قیمت این منطقه متوسط است و اکثرا افراد با بودجه متوسط، از آگهی خرید ملک در این منطقه استقبال می‌کنند. 

قیمت خرید آپارتمان در باغستان کرج به طور میانگین هر متراژ بین 20 تا 30 میلیون تومان است و یک آپارتمان نقلی 60 متری نهایتا 2 میلیارد تمام می‌شود. 

برای اطلاع دقیق‌تر می‌توانید از لیست آگهی‌ها از سایت ملکی دلتا، قیمت خرید خانه در باغستان کرج را مشاهده کنید. با دقت و حوصله ‌آگهی‌ها را جستجو کنید و مورد دلخواه خود را انتخاب کنید.

خرید آپارتمان در حیدرآباد کرج

خرید آپارتمان در کوی کارمندان کرج

خرید آپارتمان در آزادگان کرج