خرید آپارتمان در حصارک

منطقه حصارک از دو بخش مجزا حصارک بالا و حصارک پایین تشکیل شده است. اولی در بخشی از منطقه 6 و حصارک پایین بخشی از منطقه 5 شهرداری کرج است. این دو منطقه بوسیله یک اتوبان (جاده قدیم قزوین) از یکدیگر جدا شده‌اند. 

با خرید آپارتمان در حصارک کرج، سرمایه گذاری پرسودی خواهید کرد. چرا که این منطقه به خاطر ویژگی منحصر بفرد خود محل سکونت و زندگی مناسبی است. 

اگر با منطقه حصارک کرج آشنا نیستید یا شناخت کافی از این منطقه ندارید، در ادامه، اطلاعات جالبی از این محله به شما خواهیم داد. 

موقعیت جغرافیایی حصارک کرج 

حصارک یکی از محله‌های شهر کرج در استان البرز است. این محله در محدوده شمالی شهر کرج واقع شده است.

محدوده حصارک بالا به صورت زیر است:

 • از جنوب به بلوار شمس، بلوار هوشیار و میدان دفاع مقدس
 • از شمال به خیابان کاج شمالی، بلوار اصناف، میدان شهدای مدافع حرم و بلوار خوارزمی
 • از شرق به خیابان شریفی، خیابان رجایی، بلوار ناصربخت و خیابان بهشتی
 • از غرب به آزادراه قزوین - کرج، خیابان کاج و آزادراه کرج - قزوین محدود می‌شود.

حصارک بالا با محله‌های حیدرآباد، گلشهر، شاهین ویلا، بنیاد، گلدشت، کرج نو، شهرک یاس، سیصد و پنجاه متری، شهرک رازی و شهرک استادان مجاورت دارد.

محدوده حصارک پایین شامل موارد زیر است:

 • از شمال بلوار شهید بهشتی 
 • از جنوب بلور هوشیار و بلوار ایرانی
 • از شرق به بلوار شمس
 • از غرب به آزاد راه قزوین-کرج

این محله از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مختلف و خدمات عمومی قرار دارد. در زیر به برخی از امکانات اطراف حصارک پایین اشاره خواهیم کرد:

 • پمپ بنزین حصارک
 • کلانتری ۱۶ حصارک
 • بیمارستان رجایی

امکانات محله حصارک کرج

حصارک دارای امکانات تجاری، اداری و اجتماعی بسیاری است. خرید آپارتمان در حصارک به عنوان یکی از مناطق مسکونی معتبر، مورد علاقه بسیاری از ساکنین شهر کرج است. 

مدارس مختلف و موسسات آموزشی و دانشگاهی بخصوص دانشکده تربیت معلم در میدان حصارک از جمله امکانات خوبی است که در این منطقه وجود دارد. 

برای خرید آپارتمان در حصارک کرج بهتر است حصارک بالا را انتخاب کنید. این محله مناسب‌ترین منطقه برای سکونت و سرمایه‌گذاری به حساب می‌آید. جدا از اینکه این منطقه آب و هوایی معتدل دارد، وضعیت مسکن و زمین آن نیز نسبت به سایر مناطق کرج مناسب‌تر است. 

بازار حصارک برای خرید موادغذایی و تره‌بار در این منطقه معروف است.

دسترسی به حصارک کرج 

بلوار شهید بهشتی یکی از معابر اصلی کرج است و در نزدیکی حصارک قرار دارد، این بلوار به اتصال به مناطق مختلف شهری کرج کمک می‌کند.

از طریق بلوار بهشتی و پل حصارک می توان به آزاد راه کرج-قزوین و به خارج از شهر دسترسی داشت. 

استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی، اتوبوس و تاکسی نیز در سطح شهر به کیفیت ترافیک شهری در این منطقه کمک می‌کند. این سیستم باعث تردد ارزانتر برای ساکنین این محله می‌شود. 

نزدیک‌ترین مترو به حصارک کرج، ایستگاه مترو گلشهر است.

قیمت خرید آپارتمان در حصارک کرج

با توجه به موقعیت جغرافیایی، کیفیت زندگی، امکانات و شرایط زندگی در حصارک کرج که در بالا به آنها اشاره کردیم، خرید آپارتمان در حصارک کرج با قیمت کاملاً متفاوت همراه است. 

قیمت خرید آپارتمان در حصارک کرج با اینکه در منطقه نسبتاً خوبی از کرج واقع شده است، به نسبت دیگر شهرک‌های مجاور ارزان‌تر است. حصارک بالا در شمالی‌ترین بخش این منطقه واقع شده است، که از لحاظ ارتباطات و دسترسی به سایر نقاط شهر و حتی شهرهای مجاور بسیار ایده‌آل است. 

برای اطلاعات بیشتر لیست آگهی‌های خرید آپارتمان در حصارک کرج را در سایت ملکی دلتا مشاهده کنید و گزینه دلخواه خود را انتخاب نمایید.

خرید آپارتمان در منظریه کرج

خرید آپارتمان در باغستان کرج

خرید آپارتمان در کوی کارمندان