خرید آپارتمان در گلشهر

خرید آپارتمان در گلشهر کرج با قیمت مناسب فرصتی طلایی برای خانه‌دار شدن و سرمایه‌گذاری سودآور است. گلشهر کرج در جنوب غربی و در منطقه 5 شهرداری کرج واقع شده و معروف‌ترین خیابان آن 45 متری گلشهر است.

اگر می‌خواهید بدانید قرار است کجا آپارتمان بخرید و در چه منطقه‌ای از شهر کرج زندگی کنید، با سایت ملکی دلتا همراه باشید. 

آیا واقعاً خرید خانه در گلشهر کرج ارزش تحقیق دارد؟ آیا گلشهر کرج برای زندگی مناسب است؟ بیایید بررسی کنیم.

موقعیت جغرافیایی گلشهر کرج

گلشهر کرج در محدوده مرکزی شهر واقع شده است. محله‌ای قدیمی که به لحاظ امکانات وضعیت خوبی دارد. قیمت خرید آپارتمان در گلشهر کرج، اما متوسط و مقرون به صرفه است.

برای خرید خانه در گلشهر کرج باید به دنبال ساختمان‌های نوساز، سنددار و قولنامه‌ای در محدوده‌های بلوار هوشیار، خیابان جهانی و میدان دفاع مقدس از شمال، بلوار شمس از شرق، بلوار امامزاده طاهر از جنوب و بلوار چمران از غرب باشید.

امکانات محله گلشهر کرج 

گلشهر کرج از نظر امکانات شرایط خوبی دارد. دسترسی راحت به مراکز خرید، فروشگاه‌های بزرگ، وجود فضای سبز، امکانات آموزشی، خدمات درمانی و هر چه که بخواهید در این محله یافت می‌شود. 

برای خدمات درمانی در محله گلشهر کرج نیز می‌توانید به بیمارستان مریم مراجعه کنید. همچنین، درمانگاه شبانه‌روزی دکتر شاهرخی واقع در 45 متری گلشهر و مطب دندانپزشکی و داروخانه نیز به وفور یافت می‌شوند.

دسترسی به گلشهر کرج

در خرید خانه، دسترسی به محل سکونت، رفتن به اداره و محل کار شاید بزرگترین دغدغه هر فرد باشد. به جرات به شما می‌گوییم که با خرید آپارتمان در گلشهر کرج، دسترسی شما نه تنها به مرکز شهر بلکه به تهران و شهرهای همجوار نیز بسیار راحت است.

آزاد راه کرج قزوین که در جنوب گلشهر واقع شده است، بهترین دسترسی به تهران را برای شما فراهم می‌آورد. بلوار هوشیار، بلوار چمران، بلوار شمس و گلزار غربی نیز با کمترین ترافیک شما را به سایر محله‌های شهر می‌رسانند.

وجود ایستگاه مترو گلشهر واقع در شهرک مهران، خیابان گلزار غربی، خیابان اختر غربی با دو ورودی راحت، را نباید نادیده گرفت. مترو کرج راحت ترین مسیر را برای تردد شما به تهران فراهم می‌کند. ایستگاه های متعدد اتوبوس و تاکسی نیز کم نیستند.

قیمت خرید آپارتمان در گلشهر کرج

قیمت خرید خانه در گلشهر کرج بسته به موقعیت ملک، نوساز یا قدیمی، سنددار یا قولنامه‌ای، متراژ و سن بنا متفاوت است.

قیمت آپارتمان در گلشهر کرج با اینکه اخیراً رشد زیادی کرده است، اما هنوز مناسب است. شما می‌توانید با متوسط متری 25 تا 30 میلیون تومان، در گلشهر کرج خانه بخرید.

قیمت خرید آپارتمان در خیابان تاجداری گلشهر کرج، با قیمت خانه در 45 متری گلشهر کرج و همچنین شهرک استادان که از بهترین جاهای گلشهر هستند، به نسبت از خیابان‌های دیگر گران‌تر است. 

در صورتی که قصد خرید آپارتمان در گلشهر کرج را دارید و با قیمت خانه در این محله آشنا نیستید، از لیست آگهی‌های سایت ملکی دلتا، گزینه‌ها را یکی یکی جستجو کنید و گزینه موردنظر خود را پیدا کنید.

خرید آپارتمان در مهرشهر کرج

خرید آپارتمان در جهانشهر کرج

خرید آپارتمان در اتحاد کرج