خرید آپارتمان در مهرشهر کرج فاز 1

در قلب یکی از لوکس‌ترین محله‌های کرج، فاز 1 مهرشهر همچون نگین انگشتری می‌درخشد. فاز 1 مهرشهر کرج با قدمتی از دوران پهلوی محله‌ای اعیان‌نشین با خانه‌های ویلایی و آپارتمان‌های 3 و 5 طبقه است. بدون ‌شک خرید آپارتمان در مهرشهر کرج فاز 1 امکان سکونت در یکی از بهترین محله‌های کرج را برای شما فراهم می‌کند. مهرشهر کرج را اغلب با شهرک غرب تهران مقایسه می‌کنند. زیرا خانه‌های ویلایی مهرشهر کم از خانه‌های لوکس شهرک غرب تهران ندارد.

فاز 1 مهرشهر کرج کجاست؟

مهرشهر در جنوب‌غربی کرج و جنوب آزادراه کرج-قزوین واقع شده است. این محله دو ورودی اصلی دارد؛ یکی بلوار ارم و دیگری بلوار آیت الله رفسنجانی (یادگار امام). از پل مهرشهر که عبور می‌کنید به بلوار ارم می‌رسید و پس از عبور از باغ سیب در سمت چپ بلوار، فاز 1 مهرشهر نمایان می‌شود. این فاز از شمال با باغ سیب و بلوار دانش و بلوار ارم (امام خمینی) و همچنین از جنوب به خیابان گلستان و خیابان دویست شرقی محدود شده است.

خیابان‌های مهم فاز 1 مهرشهر کرج

فاز 1 قدیمی‌ترین محله مهرشهر است که شماره معابر آن با شماره 100 آغاز می‌شود و تا 200 ادامه ‌می‌یابد. مهم‌ترین خیابان مهرشهر کرج، بلوار شهرداری است. این بلوار از قدیمی‌ترین معابر مهرشهر است که همزمان با اسکان شمس پهلوی در این منطقه ایجاد شد. نام این بلوار به علت دارا بودن 4 باند برای تردد به 4 باندی مشهور است و بلواری مشجر و بسیار زیباست که در دو طرف آن مغازه‌ها و مراکز خرید و رستوران‌های متعدد قرار دارند. از اماکن مهم مهرشهر کرج فاز 1 می‌توان به سینما پرشین، کافه رستوران لامیراژ، رستوران ایتالیایی نیوسنس، کافه رستوران گاجره، کافه رستوران وینتیج، رستوران کاپیتانو، مرکز خرید مبنا، رستوران من و ما، پارک یادگار و کافه رستوران ماژورل اشاره کرد.

قیمت خرید آپارتمان در مهرشهر کرج فاز 1

برای اطلاع از قیمت خرید آپارتمان در مهرشهر کرج فاز 1 و مشاهده آگهی‌ها می‌توانید به سایت ملکی دلتا مراجعه کنید.

خرید آپارتمان در مهرشهر کرج فاز 2

خرید آپارتمان در مهرشهر کرج فاز 3

خرید آپارتمان در مهرشهر کرج فاز 4