خرید آپارتمان در شهرک بنفشه کرج

محال است کسی به کرج سفر کرده باشد و نام پل فردیس را نشنیده باشد. در قسمت جنوب غربی پل فردیس قلب تپنده حمل‌ونقل کرج، شهرکی با دسترسی‌های مناسب به ناوگان حمل‌ونقل کرج وجود دارد به اسم شهرک بنفشه. ساخت و خرید آپارتمان در کرج شهرک بنفشه در سال‌های اخیر رونق زیادی پیدا کرده است و افراد زیادی تمایل به خرید آپارتمان در شهرک بنفشه کرج دارند.

شهرک بنفشه کرج کجاست؟

شهرک بنفشه در منطقه 2 و شرق کرج واقع شده است. این محله از شمال به برزگراه کرج-قزوین و از شرق به جاده ملارد یا بلوار سرحدآباد محدود شده است. شهرک بنفشه از جنوب به بلوار 22 بهمن می‌رسد و در غرب خیابان استاندارد را دارد. این محله با محله‌های فردیس، وحدت و بعثت مجاورت دارد.

امکانات شهرک بنفشه کرج

خرید آپارتمان در کرج شهرک بنفشه از این رو بسیار مزیت دارد که ایستگاه اصلی مترو کرج و ایستگاه راه‌آهن کرج در این شهرک قرار دارد. علاوه بر این‌ها ایستگاه تاکسی و اتوبوس پل فردیس در نزدیکی شهرک بنفشه کرج امکان سفر به تمامی نقاط کرج و تهران را برای ساکنین شهرک بنفشه کرج فراهم آورده است. از اماکن مهم این محله می‌توان به مرکز خرید گلستان، پارک ملک، پارک شورا، بوستان وحدت، پارک حسین آباد، پارک مریم و بازار روز بنفشه شهرداری اشاره کرد.

قیمت آپارتمان در کرج شهرک بنفشه

قیمت خرید آپارتمان در کرج شهرک بنفشه بسته به موقعیت، سن بنا، امکانات ساختمان و نوع ساخت و ساز متغیر است. برای خرید آپارتمان در شهرک بنفشه کرج و در بهترین نقطه این محله باید به طور متوسط متری 50 میلیون تومان هزینه کنید. لازم به ذکر است که آپارتمان‌های با قیمت متری 20 الی 30 میلیون تومان در این شهرک کم نیستند.