خرید آپارتمان در عظیمیه

خرید آپارتمان در عظیمیه کرج، یا شهرک رسالت، که محله‌ای اعیان‌نشین در شمال شرقی کرج است، یک گزینه سرمایه‌گذاری عالی محسوب می‌شود. عظیمیه کرج در منطقه یک شهرداری و در دامنه کوه‌های البرز قرار دارد که به همین دلیل از چشم‌اندازهای طبیعی زیبا و هوای پاک برخوردار است.

آشنایی با موقعیت جغرافیایی عظیمیه کرج

عظیمیه در نزدیکی گوهردشت کرج در منطقه یک شهرداری کرج واقع شده است. این منطقه از جنوب تا بلوار ولیعصر، از شمال تا گلستان ۲۱، از شرق تا منطقه بعثت و از غرب تا بلوار طالقانی تقسیم‌بندی می‌شود.

این منطقه به دلیل ویژگی‌های جغرافیایی خاص خود، ارتفاعات البرز، اقلیم معتدل و همچنین دسترسی به فضاهای سبز و طبیعت زیبا، جزو مقاصد محبوب افراد متمول برای زندگی است.

امکانات محله عظیمیه کرج

خرید آپارتمان در عظیمیه کرج با توجه به امکانات بالای این محله پرطرفدار است. از جمله امکانات مهم این محله می‌توان به مراکز خرید متنوعی اشاره کرد. مرکز خرید مهستان با بیش از 413 واحد تجاری در زمینه‌های مختلف از جمله آرایشی و بهداشتی، زیورآلات، اسباب‌بازی، کافی‌شاپ و رستوران‌ها در خیابان مطهری و بلوار نبوت قرار دارد.

علاوه بر مهستان، بازار میوه و تره‌بار میخک نیز در میدان مهران و خیابان ندا قرار دارد و برای تامین نیازهای روزمره ساکنین محله عظیمیه ایجاد شده است. همچنین، فروشگاه رفاه در بلوار رسالت و فروشگاه‌های دیگری که در این منطقه واقع هستند، به مردم امکان خرید کالاهای مختلف با تخفیف ویژه را فراهم می‌کنند.

از دیگر امکانات مهم محله عظیمیه می‌توان به مراکز فرهنگی و ورزشی اشاره کرد. در این منطقه دانشگاه‌ها و مراکز فرهنگی نظیر دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر البرز و مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج وجود دارند.

دسترسی به عظیمیه کرج

دسترسی به منطقه عظیمیه کرج بسیار راحت و آسان است. این منطقه از جنوب به جاده چالوس و اسلام‌آباد، از شرق به جاده چالوس، و از غرب به شهرک فرهنگیان و حسن‌آباد منتهی می‌شود. از این رو، امکاناتی برای دسترسی به عظیمیه از مسیرهای مختلف در دسترس است.

همچنین، برای دسترسی به عظیمیه می‌توانید از ایستگاه‌های تاکسی عظیمیه که در میدان آزادگان واقع شده‌اند، استفاده کنید. این ایستگاه‌ها تاکسی‌هایی دارند که به تمامی خیابان‌های این منطقه اعم از خیابان‌های مهم و فرعی ارتباط دارند و ساکنین را به مقاصد مختلف در عظیمیه منتقل می‌کنند.

قیمت خرید آپارتمان در عظیمیه کرج

قیمت خرید آپارتمان در عظیمیه کرج بسته به ویژگی‌های مختلف، از جمله متراژ، سن ساخت، امکانات، طبقه و موقعیت دقیق در منطقه می‌تواند متغیر باشد. افزون بر این موارد، شرایط بازار مسکن و تغییرات قیمت در سطح شهر و منطقه نیز می‌تواند تاثیر بگذارد. به همین دلیل، دقیقاً مشخص کردن قیمت خرید آپارتمان در عظیمیه کرج بدون داشتن اطلاعات جزئی‌تر و معلومات فعلی امکان‌پذیر نیست.

برای کسب اطلاعات دقیق‌تر در مورد املاک موجود در عظیمیه کرج، می‌توانید به آگهی‎‌های سایت ملکی دلتا مراجعه کنید.

اگر برای خرید آپارتمان به سایت‌های مرتبط رفته باشید و قیمت خرید خانه در عظیمیه کرج را جستجو کرده باشید، با آگهی‌های مختلفی روبرو می‌شوید، با اینکه این گونه سایت‌ها شرایط و قوانین سختگیرانه دارند، اما ممکن است قیمت‌ها دقیق نباشند و با آگهی‌های اغوا کننده و وسوسه‌انگیز روبرو شوید.

فایل‌های موجود و آگهی خرید آپارتمان در عظیمیه کرج در سایت ملکی دلتا، تماماً کارشناسی شده هستند و قیمت‌های آنها منطقی و با حساب و کتاب است. پس با خیال راحت آپارتمان مورد نظر خود را خرید کنید.

خرید آپارتمان در 350 متری کرج

خرید آپارتمان در چهارصد دستگاه کرج

خرید آپارتمان در آزادگان کرج