خرید آپارتمان در آزادگان

محله آزادگان، با برج‌های مسکونی و تجاری نوساز و امکانات مدرن جایی است که افراد با سطح زندگی متوسط رو به بالا و تقریباً مرفه زندگی می‌کنند.

اگر به دنبال زندگی در یک محله متمایز با دسترسی آسان به خدمات و امکانات رفاهی برجسته هستید، شانس خود را برای خرید آپارتمان در آزادگان کرج از دست ندهید.

موقعیت جغرافیایی آزادگان کرج

محله آزادگان در شرق کرج در استان البرز واقع شده است. این محله از شمال به بلوارهای طالقانی شمالی و مطهری و از شرق به خیابان یادگارامام محدود می‌شود. از جنوب نیز با خیابان بیست متری شریعتی مرز مشترک دارد. 

محله آزادگان ارتباط مستقیمی با محله‌های معروفی چون عظیمیه، جهانشهر، اسلام آباد و برغان دارد.

این موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد، امکان دسترسی آسان به مناطق مختلف شهر و استفاده از خدمات و امکانات متنوع شهری را فراهم می‌کند.

یادگار امام، برغان، گل آرا شمالی، چمران، علی محمدی و انقلاب از خیابان‌های معروف برای خرید آپارتمان در آزادگان کرج هستند. 

امکانات محله آزادگان کرج

آزادگان کرج، از امکانات رفاهی بالایی بهره می‌برد. این محله پر رفت و آمد بواسطه وجود برج و مجتمع‌های تجاری به یک مرکز خرید بزرگ تبدیل شده است. این محل نه تنها برای اهالی آزادگان بلکه سایر مناطق شهر کرج، مکانی دنج برای خرید لباس، کیف و کفش و اسباب بازی و غیره است.

امکانات تفریحی و آموزشی نیز در این محله کم نیستند. بوستان ایثارگران، معروف‌ترین آنهاست. دبستان غیر دولتی پسرانه البرز و هنرستان فنی و حرفه‌ای پسرانه شاهد ایثارگران در خیابان انقلاب نیز مشهور هستند. 

دادگاه انقلاب اسلامی کرج، دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 2، دادگاه ناحیه 2 انقلاب کرج نیز در این محله و در برغان واقع شده است.

دسترسی به محله آزادگان کرج

دسترسی به محله آزادگان با وسیله نقلیه شخصی به مرکز شهر بسیار راحت است. برای این منظور، شما می‌توانید از بلوارهای طالقانی شمالی و مطهری، خیابان یادگارامام و خیابان بیست متری شریعتی و گل آرا شمالی استفاده کنید. 

سیستم حمل و نقل عمومی مثل اتوبوس و تاکسی نیز دسترسی به این محله را راحت کرده است. 

قیمت خرید آپارتمان در آزادگان کرج

قیمت خرید آپارتمان در آزادگان کرج بسته به فاکتورهای مختلف به طور متوسط از حدود 30 تا 40 میلیون تومان برای هر مترمربع متغیر است. قیمت خرید خانه در آزادگان کرج، تا حد زیادی بستگی به نوع و اندازه آپارتمانی که انتخاب می‌کنید، دارد.

از لیست آگهی‌های خرید در سایت ملکی دلتا، شما می‌توانید آپارتمان‌هایی با امکانات دلخواه خود را در آزادگان کرج پیدا کنید.

خرید آپارتمان در عظیمیه کرج

خرید آپارتمان در مهرویلا کرج

خرید آپارتمان در حصارک کرج