خرید و فروش خانه و آپارتمان در چهارباغ بالا اصفهان

اگر قصد سکونت در بالاشهر اصفهان را دارید و می‌خواهید در بهترین محله اصفهان صاحب خانه شوید، خرید آپارتمان در چهارباغ بالا اصفهان بدون شک هدف شما را محقق می‌کند. اصلی‌ترین خیابان چهارباغ بالا که به همین نام است را می‌توان حتی مهم‌ترین خیابان اصفهان نامید.

خیابان چهارباغ بالا در جهت شمالی-جنوبی و در قسمت جنوب زاینده‌رود قرار گرفته که بالا شهر اصفهان به‌شمار می‌آید. با خرید خانه در چهارباغ بالا اصفهان در مجاورت زاینده رود و سی و سه پل خواهید بود؛زیرا این خیابان از پل مشهور و تاریخی سی و سه پل در تقاطع آن در شمال با زاینده رود آغاز شده و در جنوب در میدان دروازه شیراز (میدان آزادی اصفهان) که می‌توان ادعا نمود مرکز شهر اصفهان است، خاتمه می‌یابد.

خرید خانه در چهارباغ بالا اصفهان

بسیاری از افراد برای انتخاب محل زندگی و سکونت به امکانات محله توجه بالایی دارند. خرید و فروش خانه و آپارتمان در چهارباغ بالا اصفهان رونق بسیار زیادی دارد؛ زیرا انواع امکانات مانند مراکز خرید (همچون مجتمع تجاری کوثر و مجتمع تجاری پارک که هر دو از مراکز خرید مهم شهر اصفهان به شمار می‌روند)، بیمارستان‌ها (مانند بیمارستان شریعتی که یکی از مهمترین بیمارستان­‌های شهر به شمار می‌رود) و کلینیک‌ها، مراکز آموزشی، ایستگاه مترو و اتوبوس در دسترس ساکنان این محله قرار دارد و به همین دلیل چهارباغ بالا در لیست بهترین مناطق برای زندگی و خرید خانه در اصفهان قرار گرفته است.

قیمت آپارتمان در چهارباغ بالا اصفهان

چهارباغ بالا اصفهان بسیار محبوب و پر رفت‌وآمد است. پس در صورتی که می‌خواهید برای خرید خانه در محله چهار باغ بالا اصفهان اقدام کنید، باید دقت کافی به این مسئله داشته باشید. خانه‌های چهارباغ بالا معمولا در متراژ بالا ساخته می‌شوند. پس اگر محدودیت مالی ندارید و قیمت آپارتمان در چهارباغ بالا اصفهان برایتان اهمیت چندانی ندارد، می‌توانید برای اجاره یا خرید ملک در این منطقه اقدام کنید. از ویژگی‌های این محله می‌توان به امکان خرید خانه ویلایی در چهارباغ بالا اصفهان اشاره نمود.

آپارتمان‌هایی که در محله چهارباغ بالا ساخته شده اند، نیز یکی از مجهزترین بناها در اصفهان هستند. اغلب این مجتمع‌ها به سونا، جکوزی، استخر و سایر امکانات لاکچری مجهز هستند. بنابراین تعجبی ندارد که قیمت خانه در چهارباغ بالا اصفهان، گران باشد. این منطقه یکی از گران‌ترین محله‌های اصفهان به شمار می رود. البته در بخش های مختلف آن همچنان می‌توان خانه‌هایی با قیمت متوسط نیز در این محله یافت.