خرید و فروش خانه و آپارتمان در اسلامشهر تهران

اسلامشهر یکی از شهرهای پرجمعیت استان تهران است و قدمت این شهر به حدود ۵ هزار سال پیش از میلاد می‌رسد. شهرستان اسلامشهر از شرق به منطقه ری و از غرب و جنوب به شهرستان رباط‌کریم و از شمال غرب به شهریار هم مرز می‌شود. اهمیت تاریخی و مهم این شهر در دوران مختلف و با کشف آثار تاریخی افزایش پیدا کرد. ساخت کارخانه‌های مهم و قدیمی در اطراف جاده قدیم ساوه باعث رشد جمعیت در این شهر شد.

قیمت آپارتمان در اسلامشهر

اگر به دنبال خرید یا اجاره آپارتمان با قیمت بسیار مناسب هستید، پیشنهاد ما سرمایه‌گذاری در این شهر تاریخی است.

سایت ملکی دلتا به شما در خرید و فروش هر ملک در هر محله کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های خرید خانه در اسلامشهر یا قیمت آپارتمان واوان اسلامشهر، را بر اساس  قیمت و سال ساخت به نمایش بگذارید و خانه مناسب خود را پیدا کنید.

معروف‌ترین شهرک‌های مسکونی اسلامشهر

واوان، قائمیه، باغ فیض، کاشانی، زرافشان، سرنوری و باغ نرده از معروف‌ترین شهرک‌های مسکونی در اسلامشهر هستند. کیفیت زندگی در واوان به‌مراتب بالاتر از دیگر شهرک‌های مسکونی ذکر شده است. احمد‌آباد مستوفی و چهاردانگه نیز از بخش‌های زیرمجموعه اسلامشهربه حساب می‌آیند.

نام اصلی شهرستان اسلامشهر، شاد شهر است که در گذشته  شاهی نام داشت و بعد از آن در سال 1373 به اسلامشهر تغییر نام داد. اقلیت مردمان اسلامشهر آذری‌زبان‌های شمال غرب ایران هستند و سپس گیلکی‌ها، کردها و لرها بیشترین اقوام را در اسلامشهر دارند.

خرید آپارتمان در پرند