خرید و فروش خانه و آپارتمان در اسلامشهر تهران

اسلامشهر یکی از شهرهای پرجمعیت استان تهران است و قدمت این شهر به حدود ۵ هزار سال پیش از میلاد می‌رسد. شهرستان اسلامشهر از شرق و جنوب به منطقه ری و از غرب به شهرستان رباط‌کریم و از شمال غرب به شهریار هم مرز می‌شود. اهمیت تاریخی و مهم این شهر در دوران مختلف و با کشف آثار تاریخی به‌مرور افزایش پیدا کرد.

قیمت آپارتمان در اسلامشهر

قیمت آپارتمان در اسلامشهر خیابان امام موسی کاظم برای یک آپارتمان نوساز ۸۵ متری ۲ خوابه ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان ارزش دارد.

 در قائمیه قیمت آپارتمانی ۷۵ متری به ۸۹۰ میلیون تومان می‌رسد.

با ۴۰۰ میلیون تومان می‌توان یک آپارتمان ۵۰ متری با یک اتاق‌خواب در بهترین منطقه اسلامشهر در واوان خریداری کرد.

 در صالح‌آباد با ۶۰۰ میلیون تومان می‌توان یک واحد آپارتمان ۸۴ متری شیک خریداری کرد.

معروف‌ترین شهرک‌های مسکونی اسلامشهر

واوان، باغ نرده، قائمیه، باغ فیض، کاشانی، زرافشان، سرنوری و از معروف‌ترین شهرک‌های مسکونی در اسلامشهر هستند. کیفیت زندگی در واوان به‌مراتب بالاتر از دیگر شهرک‌های مسکونی ذکر شده است. احمد‌آباد مستوفی و چهاردانگه از بخش‌های زیرمجموعه اسلامشهر است.

اسم اصلی شهرستان اسلامشهر، شاد شهر نام داشت که قبل از انقلاب قاسم‌آباد شاهی نام داشت و بعد از آن در سال 73 به اسلامشهر تغییر نام پیدا کرد. اقلیت مردمان اسلامشهر آذری‌زبان‌های شمال غرب ایران هستند و سپس گیلکی‌ها، کردها و لرها بیشترین اقوام را در اسلامشهر دارند.

مجموعه ما به شما در خرید و فروش هر ملک در هر منطقه کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های خرید خانه در اسلامشهر یا قیمت آپارتمان الهیه اسلامشهر، را بر اساس منطقه، قیمت و سال ساخت به نمایش بگذارید و برای هر تبلیغ مشخص کنید که کدام ویژگی مناسب است.

خرید آپارتمان در پرند