خرید آپارتمان در چالوس مازندران

اگر قصد خرید خانه در شمال برای زندگی و یا حتی سرمایه‌گذاری بلندمدت دارید، خرید آپارتمان در چالوس بهترین گزینه است. شهر ساحلی چالوس در استان مازندران واقع شده است. مانند سایر شهرهای شمالی، نسبت دور و یا نزدیک بودن از ساحل می‌تواند روی قیمت خرید آپارتمان در چالوس تاثیر بگذارد. علاوه بر موقعیت، متراژ آپارتمان، سال ساخت و امکانات رفاهی می‌تواند روی قیمت خرید خانه تاثیر قابل توجهی بگذارد. 

قیمت خرید آپارتمان در چالوس

شهرک توریستی نمک آبرود، رادیو دریا، اما رود، بلوار امام رضا، بلوار 17 شهریور، جاده گازوییل چالوس، بام چالوس، فرج آباد و چند محله دیگر از بهترین مناطق برای خرید آپارتمان در چالوس هستند. خرید آپارتمان در چالوس در برج‌های مسکونی برای کسانی که به دنبال زندگی و سرمایه‌گذاری هستند، اقدام بسیار مناسبی است. از برج‌های مسکونی معروف در چالوس می‌توان به برج مسکونی رامیلا، برج عظیم زاده، مجتمع مسکونی دریای چالوس و مجتمع مسکونی نگین چالوس اشاره کرد. قیمت آپارتمان در شهرک توریستی نمک آبرود نسبت به واحدهایی که در دیگر مناطق شهر هستند، بالاتر است.

برای خرید آپارتمان در چالوس در مرکز شهر با قیمت مناسب و موقعیت‌های بی‌تکرار، از جدیدترین لیست آگهی‌های خرید و فروش آپارتمان در سایت ملکی دلتا دیدن نمایید و گزینه موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید آپارتمان در رشت

خرید آپارتمان در نور

خرید آپارتمان در لاهیجان