رهن و اجاره خانه و آپارتمان در بوشهر

اجاره آپارتمان در بوشهر امکان سکونت در شهری را برای شما فراهم می‌آورد که مردمانش در خونگرمی زبانزد خاص و عام‌اند. اگر در خیابان‌ها و محله‌های شهر بوشهر قدم بزنید، مردمانی ساده و صمیمی را می‌بینید که با لهجه‌ی بوشهری صحبت می‌کنند؛ مردمی که مشاهیر بزرگ هنر، فرهنگ، ورزش و سیاست را پرورش داده‌اند.اگر در می‌خواهید نسبت به اجاره خانه در بوشهر اقدام کنید، باید بدانید که بوشهر شهری زنده و پویاست و معمولا در تمام شب آواز و موسیقی مشهور بوشهری و خیام خوانی در جاهای مختلف برپا می شود که می توانید به آن ها گوش کنید و یک شب گردی تمام عیار را تجربه کنید.

بوشهر مرکز استان بوشهر تقریباً در جنوب غربی کشورمان و در کنار خلیج فارس قرار دارد و  یکی از مهم‌ترین شهرها در تاریخ ایران به شمار می‌آید. نام این شهر با تاریخ تمدن پیوندی ناگسستنی دارد و همواره یکی از پایتخت‌های مهم بوده است.

اجاره آپارتمان در بوشهر

رهن و اجاره خانه و آپارتمان در بوشهر در تمامی محله‌های آن رونق دارد و از آن جا که بوشهر شبه جزیره است، در تمام بخش‌های آن می‌توانید سواحل خلیج همیشه فارس را ببینید. بوشهر را پایتحت انرژی ایران می‌نامند. زیرا بوشهر از 3 منطقه ویژه اقتصادی به نام های بوشهر، بندر بوشهر و انرژی پارس (منطقه گازی) تشکیل شده است و در این میان نیروگاه انرژی اتمی بوشهر و میادین نفتی و گازی در راستای تولید برق و نفت و تولیدات گازی در صنایع پتروشیمی به اقتصاد شهر کمک می‌کنند. علاوه بر این‌ها بوشهر در زمینه صادرات تولیدات غیر نفتی و تولید مواد اولیه صنعت ماشین‌سازی و ... نیز بسیار نقش موثری دارد. در کل می‌توان گفت شهر بوشهر یکی از تاثیرگذارترین شهرها در اقتصاد کشور است.

اجاره خانه در بوشهر برای آن دسته از مهاجرینی که برای اشتغال به این شهر آمده‌اند امری بسیار حیاتی است. از نظر مناطق شهرداری بوشهر به دو منطقه تقسیم‌بندی شده است. بخش شمالی که منطقه 1 بوشهر است و قدمتی دیرینه دارد و بخش غربی که قدمت کمتری دارد و به عنوان منطقه 2 بوشهر شناخته می‌شود و جدیدتر است.

قیمت اجاره خانه در بوشهر

قیمت اجاره خانه در بوشهر در مناطق و محله‌های مختلف شهر متفاوت است. همانطور که بیان شد، بخش شمالی و منطقه 1 بوشهر قدمت بیشتری دارد و تمرکز امکانات شهری در این بخش شهر بیشتر است. به همین دلیل قیمت اجاره خانه در بوشهر در محله‌های شمالی شهر بیشتر از محله‌های غربی شهر است.