میانگین اجاره آپارتمان در اصفهان

0
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بر اساس قیمت مسکن در اصفهان فهرستی از متوسط اجاره ماهانه در برخی از محلات اصفهان به دست آمده است.
قیمت مسکن در اصفهان

به گزارش «مجله ملکی دلتا»، با توجه به اطلاعات به دست آمده از قیمت مسکن در اصفهان، محله شاهین شهر و بهارستان ارزان‌ترین و برازنده و جابر انصاری گران‌ترین محلات برای اجاره‌نشینی هستند.

با توجه به آگهی‌های سایت آنلاین خرید و فروش ملک، برای اجاره آپارتمان ۸۰ متری در محلات اصفهان فهرستی از متوسط اجاره ماهانه در ۱۰ روز گذشته به دست آمده است.

بر اساس داده‌های استخراج شده از آگهی‌های اجاره آپارتمان شهر شاهین شهر با متوسط اجاره ۱.۸ میلیون تومان و شهر جدید بهارستان با اجاره ۲.۹ میلیون تومانی از ارزان‌ترین محلات اصفهان برای اجاره‌نشینی هستند.

قیمت مسکن در اصفهان

محله ملک شهر با متوسط اجاره قیمت ۴.۲ میلیون تومان و فولادشهر و محله اشراق با متوسط اجاره ماهانه ۴.۸ میلیون تومان ثبت شده‌اند. در کنار این محلات در کانال چهار میلیون تومان برای اجاره ماهانه بر اساس آگهی‌های  ۱۰ روز گذشته محله خانه اصفهان با متوسط اجاره ۴.۹ میلیون تومان ثبت شده است.

محله برازنده با متوسط اجاره ماهانه ۵.۲ میلیون تومان و محله جابر انصاری با متوسط اجاره ۵.۳ میلیون تومان برای آپارتمان ۸۰ متری از محلات گران قیمت اصفهان برای اجاره آپارتمان هستند.

آگهی‌های ۱۰ روز گذشته از قیمت مسکن در اصفهان نشان می‌دهد، میانگین اجاره در شهر اصفهان ۴٫۲ میلیون تومان است. اما اگر به دنبال خرید آپارتمان در اصفهان هستید، می‌توانید با مراجعه به سایت ملکی دلتا ملک مورد نظر خود را پیدا کنید.

متوسط اجاره یک متر مربع آپارتمان مسکونی دو تا پنج سال ساخت در اصفهان:

  • شاهین شهر: 53 هزار تومان
  • بهارستان: 37 هزار تومان
  • ملک شهر: 61 هزار تومان
  • فولادشهر: 23 هزار تومان
  • اشراق: 67 هزار تومان
  • برازنده: 62 هزار تومان
  • جابرانصاری: 61 هزار تومان

مطالعه بیشتر: مطلب «قیمت آپارتمان در محله گلزار اصفهان چند؟» را در سایت مجله ملکی دلتا بخوانید.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

همچنین بخوانید

وضعیت بازار مسکن از زبان رئیس اتحادیه مشاوران املاک اصفهان

به گزارش «مجله ملکی دلتا»، رسول جهانگیری با انتقاد از وضعیت موجود رهن و اجاره در کشور، اظه…