خرید و فروش امتیاز مسکن ملی اصفهان ممنوع شد!

1
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
خرید و فروش امتیاز طرح اقدام ملی مسکن و سایر طرح‌های حمایتی ممنوع است .
خرید و فروش امتیاز مسکن ملی

به گزارش دلتامگ و به نقل از معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان، خرید و فروش امتیاز مسکن ملی و سایر طرح‌های حمایتی ممنوع است؛ بنابراین مبادرت به این اقدام، فاقد وجاهت قانونی است. چنانچه تمایل دارید در خصوص جزئیات این طرح بیشتر بدانید و اینکه آیا میتوان امتیاز مسکن ملی را فروخت؟ تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

جزئیات خرید و فروش امتیاز مسکن ملی

امیر زاغیان اظهار کرد: مبادرت به خرید و فروش واحدهای مسکن ملی به استناد برگه تاییدیه سامانه طرح اقدام ملی مسکن فاقد وجاهت قانونی است.

وی تصریح کرد: این اقدام علاوه بر لغو امتیاز متقاضی، برخورد قانونی از طریق مراجع قضایی با دفاتر ثبت اسناد و مشاورین املاک که در این فعالیت مشارکت دارند را به همراه دارد.

معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: مطابق با اطلاعیه معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، هرگونه خرید و فروش امتیاز طرح اقدام ملی مسکن و سایر طرح‌های حمایتی تامین مسکن وزارت راه و شهرسازی از طریق ثبت‌نام کنندگان در طرح‌ها، مشاورین املاک، افراد و طرق مختلف ممنوع بوده و می‌تواند منجر به ابطال ثبت‌نام اولیه و حذف از طرح‌ها و پروژه‌ها شود.

مطلب پیشنهادی:  تولیدکنندگان مسکن، عاجز از تولید!

خرید و فروش امتیاز مسکن ملی

 

وی تاکید کرد: این طرح پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری و در جهت کاهش معضلات تامین مسکن برای اقشار متوسط و کم درآمد جامعه و متقاضیان واقعی با در اختیار گذاشتن زمین ارزان قیمت اقساطی برای واحدها اجرایی شده است، بنابراین مردم نباید اجازه دهند که فرصت طلبان با خرید و فروش امتیاز در این طرح اخلال ایجاد کنند.

زاغیان تصریح کرد: این اطلاعیه وزارت راه و شهرسازی هیچگونه مسئولیت و پاسخگویی در برابر فروشندگان و خریداران امتیازها ندارد.

پیشنهاد مطالعه: خبرنگاران و هنرمندان منتظر پیامک مسکن باشند

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

یک نظر

  1. محمد

    4 اسفند 1401 در 11:32 ق.ظ

    من که پول نداشتم واریز کنم امتیاز رو فروختم و پولش رو دادم ودیعه

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بخوانید

محمد تقوی، مخترع اولین دزدگیر تلفنی

این اختراع در روزهایی که فقط تعداد محدودی از خانه‌ها صاحب تلفن ثابت بودند، اختراعی چشمگیر …