بررسی قیمت مسکن در محله شهرک غرب

0
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر به دنبال اطلاع از آخرین قیمت مسکن در شهرک غرب هستید و می‌خواهید بدانید که برای خرید خانه در این محله باید به چه میزان نقدینگی داشته باشید، تا انتها با ما همراه باشید.
قیمت مسکن در شهرک غرب

به گزارش «مجله ملکی دلتا»، محله شهرک غرب، جزو محله‌های گران قیمت پایتخت محسوب می‌شود، از همین رو شما برای خرید خانه باید بودجه کافی داشته باشید.

بررسی قیمت مسکن در شهرک غرب نشان می‌دهد، قیمت ملک از متری 65 میلیون تومان آغاز و تا متری 100 میلیون تومان ادامه دارد.

اگر شما به دنبال خانه‌های نوساز با امکانات کامل هستید، باید برای هر متر مربع بالای 100 میلیون تومان نقدینگی داشته باشید. برای مثال در حال حاضر یک واحد مسکونی 175 متری سه خوابه در بلوار دادمان در شهرک غرب، فول امکانات متری 100 تومان آگهی شده است. شما برای خرید این خانه باید 17 میلیارد و 500 میلیون تومان بودجه داشته باشید.

شما با نقدینگی زیر متری 70 میلیون تومان هم می‌توانید یک واحد مسکونی ایده‌آل با سال ساخت بالای 8 سال پیدا کنید.

قیمت مسکن در شهرک غرب

در حال حاضر یک واحد مسکونی 100 متری 15 سال ساخت با امکاناتی همچون (انباری – پارکینگ – آسانسور) متری 65 میلیون تومان در سایت ملکی دلتا آگهی شده است.

یکی از ویژگی‌های این محله یافتن خانه‌های بزرگ متراژ است؛ اگر به دنبال خانه‌های زیر 80 متر در این محله هستید، می‌توان گفت کار سختی خواهید داشت چرا اغلب خانه‌های شهرک غرب بالای 100 متر متراژ دارند.

یک آپارتمان 121 متری در این محله با 4 سال ساخت و دو خوابه، با امکانات (انباری _ آسانسور – پارکینگ) متری 85 میلیون تومان قیمت گذاری شده است؛ شما برای خرید این خانه باید بالای 10 میلیارد تومان نقدینگی داشته باشید.

اگر به دنبال خرید آپارتمان در شهرک غرب هستید و می‌خواهید قیمت مسکن در شهرک غرب را بررسی کنید، می‌توانید با مراجعه به سایت ملکی دلتا فایل های بیشتری را مشاهده کنید.

مطالعه بیشتر: مطلب «خرید آپارتمان در اتابک با بودجه محدود!» را در سایت مجله ملکی دلتا بخوانید.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

همچنین بخوانید

پرداخت تسهیلات نوسازی به بافت فرسوده

مدیرعامل بانک مسکن در خصوص معرفی شدن ۱۰ هزار و ۳۵۲ نفر متقاضی اخذ وام نوسازی بافت فرسوده ا…