بررسی قیمت خرید آپارتمان در فرشته

0
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر قصد خرید آپارتمان در فرشته تهران را دارید، در این مطلب ابتدا معرفی اجمالی از خیابان فرشته و سپس قیمت خرید خانه در این خیابان بررسی شده است.
خرید آپارتمان در فرشته

به گزارش «مجله ملکی دلتا»، برای خرید آپارتمان در فرشته، ابتدا معرفی اجمالی از محله و امکانات آن خواهیم داشت و در ادامه قیمت‌های این محله را بررسی می‌کنیم.

خیابان فرشته یکی از خیابان‌های مشهور شمال شهر تهران است که در منطقه یک و در محله الهیه قرار دارد. این خیابان دارای لوکس‌ترین آپارتمان‌ها و پنت‌هاوس‌های ایران می‌باشد و لقب قلب پنت هاوس‌های تهران را دارد.

دسترسی خیابان فرشته

وجود بزرگراه‌ها و خیابان‌های مهم مثل زعفرانیه و الهیه در اطراف خیابان فرشته دسترسی این خیابان را به سایر نقاط شهر آسان کرده است. اگرچه خیابان فرشته به لحاظ جغرافیایی از مرکز و جنوب تهران فاصله زیادی دارد اما وجود تاکسی‌ها و ایستگاه‌های بی آرتی و همچنین مترو در نزدیکی محدوده‌ فرشته، کار رفت و آمد با وسایل نقلیه‌ عمومی رو تا حدودی تسهیل کرده است. اگر قصد رفت‌و‌آمد با خودرو شخصی خود را دارید باید بدانید که این خیابان به سبب وجود مراکز تجاری و تفریحی، در برخی از اوقات بار ترافیکی بیشتری دارد.

مراکز تفریحی مهم خیابان فرشته

وجود مراکز مجلل و شیک مانند سام سنتر، کویین سنتر، کافه‌ها و رستوران‌های لوکس و فودکورت‌های مشهور و متنوع در این خیابان باعث شده تا فرشته را به عنوان یکی از مراکز اصلی تفریحات لوکس در تهران بشناسیم. موقعیت جغرافیایی خیابان فرشته تهران به شکلی است که از نظر فضای سبز و آب و هوا همیشه دل‌انگیز محسوب میشود و طرفداران بسیاری دارد.

برخی از موزه‌هایی که در منطقه‌ الهیه و محدوده فرشته واقع شدند، از جمله، موزه موسیقی ایران، دکتر حسابی و… جذابیت زیادی برای مردم دارند.

خرید آپارتمان در فرشته

بررسی قیمت خرید آپارتمان در فرشته تهران

اگر قصد خرید آپارتمان در فرشته را دارید باید بدانید که چنانچه به دنبال خانه نوساز هستید، شما حداقل برای هر یک متر مربع باید بین 100 تا 200 میلیون بودجه کنار بگذارید.

برای مثال در حال حاضر یک واحد مسکونی نوساز 200 متری کلید نخورده، با امکانات (پارکینگ – آسانسور – انباری) متری 140 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. پس اگر شما به دنبال چنین خانه‌ای هستید باید نزدیک به 28 میلیارد تومان نقدینگی داشته باشید.

اما شما با نقدینگی کمتر از این هم می‌توانید اقدام به خرید آپارتمان در فرشته کنید. هم‌ اکنون یک واحد 150 متری در طبقه دوم، متری 71 میلیون تومان در سایت ملکی دلتا آگهی شده است.

در این محله، امکان خرید خانه بین 50 تا 90 میلیون تومان برای هر متر مربع وجود دارد، اما شما با این میزان نقدینگی باید به سراغ خانه‌های با سن بنای بالا و با امکانات کمتر بروید.

مطالعه بیشتر: مطلب «بررسی قیمت خرید آپارتمان در گاندی» را در سایت ملکی دلتا بخوانید.

بیشتر ببینید در نکات خرید و اجاره ملک

همچنین بخوانید

معرفی محله وردآورد برای خرید آپارتمان

ورد آورد یکی از محله‌ های قدیمی در غرب تهران است از سمت شمال به بزرگراه شهید فهمیده با دام…