قیمت مسکن در محله تهرانسر

0
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
محله تهرانسر در غرب استان تهران در منطقه ۲۱ واقع شده که طی سال‌های اخیر به دلیل آغاز پروژه مسکن مهر با افزایش رشد جمعیت مواجه شد؛ این در حالی است که تهرانسر در گذشته یکی از خلوت‌ترین محله‌های تهران به شمار می‌رفت.
خرید آپارتمان در منطقه 21 تهران

به گزارش «مجله ملکی دلتا»، اگر به دنبال خرید آپارتمان در منطقه 21 تهران هستید ما محله تهرانسر را به شما پیشنهاد می‌کنیم؛ در ادامه با ما همراه باشید تا ضمن بررسی قیمت مسکن، شما را بیشتر با بیان محله آشنا کنیم.

دسترسی آسان و کم ترافیک

دسترسی آسان و کم ترافیک، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است. از سمت دیگر این محله از لحاظ دسترسی به امکانات شهری و رفاهی از شرایط مطلوبی برخوردار است.

خرید آپارتمان در منطقه 21 تهران

بررسی قیمت مسکن

اگر قصد خرید آپارتمان در تهرانسر را دارید، لازم است که بدانید برای خرید خانه در این محله شما باید برای هر متر مربع بین 22 تا 30 میلیون تومان نقدینگی داشته باشید. البته شما امکان یافتن خانه زیر متری 22 میلیون تومان در این محله را خواهید داشت. اما توقع داشتن امکانات زیادی را از خانه‌ها نباید داشته باشید.

برای مثال در حال حاضر یک واحد مسکونی 65 متری نوساز که دارای امکانات (آسانسور – انباری – پارکینگ) است برای هر متر مربع 32 میلیون تومان در سایت ملکی دلتا آگهی شده است. یا یک واحد نوساز دیگری با مساحت 94 متر،  با امکانات (آسانسور-انباری-پارکینگ) برای هر متر مربع 30 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

شما اگر نقدینگی کمتری دارید می‌توانید به سراغ واحدهای مسکونی با عمر بنای بالاتر بروید؛ هم اکنون یک واحد  مسکونی 18 ساله با متراژ 96 متر با امکانات پارکینگ و انباری برای هر متر مربع 23 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

لازم به ذکر است این قیمت‌های ذکر شده قطعی نیست چرا که قیمت هر واحد مسکونی متناسب با موقعیت جغرافیایی، نوع ساخت، متراژ، سن بنا و … متفاوت است.

مطالعه بیشتر:  مطلب «قیمت آپارتمان در محله سید خندان» را در سایت مجله ملکی دلتا بخوانید.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

همچنین بخوانید

رقابت زشت‌ترین ساختمان‌ها در چین

از نامزدهای این دوره از رقابت زشت‌ترین سازه‌های معماری چین، می‌توان به یک یک پل شیشه‌ای در…