قیمت آپارتمان در محله سید خندان

0
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر به دنبال خرید آپارتمان در سید خندان هستید و علاقه‌مند هستید با این محله بیشتر آشنا شوید تا انتهای این گزارش با ما همراه باشید.
خرید آپارتمان در سید خندان

به گزارش «مجله ملکی دلتا»، محله سیدخندان در منطقه 7 پایتخت واقع شده است که از شمال به بزرگراه همت، از جنوب به بزرگراه رسالت، از شرق به خیابان شریعتی و از غرب به بزرگراه حقانی منتهی می‌شود.

این محله برای سکونت امکانات و دسترسی خوبی دارد، اما یکی از محله‌های گران قیمت در منطقه 7 به شمار می‌رود.

خیابان جلفا مهم‌ترین خیابان سیدخندان است که برخی اوقات شاهد ترافیک سنگین‌ در آن خواهید بود. اما شما حتماً نام «پل سیدخندان» در این محله را شنیده‌اید؛ شاید برایتان جالب باشید که بدانید این پل اولین پل تک پایه در ایران است که پیش از انقلاب توسط پیمان‌کاران فرانسوی ساخته شده بود و پس از انقلاب مهندسان ایرانی توانستند با بهره‌گیری از الگوی ساخت آن، پل طبقاتی صدر را نیز به شکل تک‌پایه احداث کنند.

خرید آپارتمان در سید خندان

بررسی قیمت مسکن در محله سید خندان

اگر قصد خرید آپارتمان در سید خندان را دارید بهتر است بدانید، قیمت مسکن در این محله متوسط رو به بالا است. این محله در کنار ساخت‌وسازهای بسیاری که داشته اما همچنان خانه‌های قدیمی و کلنگی در این محله زیاد به چشم می‌خورد.

اگر برای سکونت در این محله به دنبال یک واحد مسکونی نوساز هستید، شما حداقل برای هر یک متر مربع باید بین 43 تا 60 میلیون بودجه کنار بگذارید.

برای مثال در حال حاضر یک واحد مسکونی نوساز 147 متری کلید نخورده، با امکانات (پارکینگ – آسانسور – انباری – اتاق لباس) متری 60 میلیون 500 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. پس اگر شما به دنبال چنین خانه‌ای هستید باید نزدیک به 9 میلیارد تومان نقدینگی داشته باشید.

اما شما با نقدینگی کمتر از این هم می‌توانید اقدام به خرید آپارتمان در سید خندان کنید. هم‌ اکنون یک واحد 74 متری بدون پارکینگ در طبقه سوم، متری 39 میلیون تومان در سایت ملکی دلتا آگهی شده است.

در این محله، امکان خرید خانه بین 27 تا 32 میلیون تومان برای هر متر مربع وجود دارد، اما شما با این میزان نقدینگی باید به سراغ خانه‌های با سن بنای بالا و بدون امکانات بروید.

مطالعه بیشتر: مطلب «قیمت اجاره در محله سردار جنگل» را در سایت مجله ملکی دلتا بخوانید.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

همچنین بخوانید

رقابت زشت‌ترین ساختمان‌ها در چین

از نامزدهای این دوره از رقابت زشت‌ترین سازه‌های معماری چین، می‌توان به یک یک پل شیشه‌ای در…