خانه توصیه های خرید و اجاره ملک خرید آپارتمان در اندرزگو چقدر هزینه دارد؟

خرید آپارتمان در اندرزگو چقدر هزینه دارد؟

0
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
یکی دیگر از مناطق لوکس تهران که آپارتمان‌های گران قیمتی دارد بلوار اندرزگو است. بنابراین افرادی که قصد خرید آپارتمان در اندرزگو را دارند باید بودجه قابل توجهی را به آن اختصاص دهند. این محله با وجود فضای کمی که در خود جای داده آب و هوای نسبتا مطلوبی دارد.
بلوار اندرزگو

اندرزگو در گذشته

اگر قصد خرید آپارتمان در اندرزگو را دارید بد نیست بدانید که تا قبل از راه‌ ­اندازی پل صدر این محله مملو از مغازه­‌هایی بود که به فروش چوب، قلیان و یا تعمیرگاه خودرو مشغول بودند. بلوار اندرزگو حدودا سال 1385 شکل گرفت. همچنین با توجه به وجود مغازه‌­های متعددی که به فروش انواع خوراکی­‌های مشغول هستند اندرزگو به محلی برای رستوران‌گردی تبدیل شده است.

امکانات رفاهی و تفریحی

تقریبا همه امکانات رفاهی و تفریحی در این محله پراکنده شده است. به همین دلیل موجب شده که افراد زیادی تمایل به خرید خانه در محله اندرزگو داشته باشند. زیرا دسترسی به مراکز فروش و تامین مایحتاج زندگی بسیار آسان است. در این بلوار مراکز خرید آپارتمان در متنوعی همچون فرمانیه، دریای نور، سانا و … وجود دارد که علاقمندان به مال گردی می­‌توانند به آنجا بروند. از سوی دیگر علاوه بر این مجتمع‌­های تجاری در محله اندرزگو مغازه­‌های بیشماری نیز فعال هستند. همچنین با توجه به رستوران­‌های متعددی که در این منطقه جای گرفته­‌اند یکی از توریست­‌پذیرترین اماکن تهران محسوب می­‌شود.

اندرزگو

تردد به محله اندرزگو

اندرزگو یکی از محله‌­هایی است که به راحتی می‌توان از نقاط مختلف تهران به آن دسترسی داشت. این محله در محدوده طرح ترافیک قرار ندارد. بنابراین می­‌‎توانید به راحتی با وسیله نقلیه شخصی خود به این منطقه تردد کنید. اگر قصد استفاده از مترو را برای تردد به اندرزگو دارید باید در ایستگاه قیطریه که نزدیکترین ایستگاه به بلوار اندرزگو است پیاده شوید. همچنین با تاکسی و اتوبوس نیز امکان تردد به محله اندرزگو وجود دارد.

خرید آپارتمان

خیابان‌های مهم محله اندرزگو

اغلب خیابان­‌های این بلوار از نظر قیمتی و مطلوبیتی در یک رده قرار دارند. با این وجود خیابان‌­هایی که به فرمانیه و نیاوران نزدکتر هستند متقاضی بیشتری دارند. خیابان‌هایی همچون عبدالهی، سلیمی، اشکستان پور، طالقانی، چیذر و ارکیده از جمله مهمترین خیابان‌­های اندرزگو محسوب می­‌شوند.

خرید آپارتمان در اندرزگو

با توجه به امکانی که منطقه اندرزگو در اختیار ساکنین خود قرار می­‌دهد. اغلب افراد علاقمند به خرید ملک در این محله هستند و تقاضای مسکن در این منطقه بالا است. اگر قصد خرید آپارتمان در اندرزگو را دارید می­‌توانید به سایت دلتا مراجعه کنید.

بیشتر ببینید در توصیه های خرید و اجاره ملک

همچنین بخوانید

با 600 میلیون یک آپارتمان 50 متری بخرید + جدول

آپارتمان با متراژ کوچک یکی از پرطرفدارترین واحدها در بازار مسکن محسوب می¬شوند. از همین رو …