شهید عراقی، محله‌ای با بهترین امکانات دسترسی

0
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
محله شهید عراقی در منطقه پاسداران بامجاورت به چهار بزرگراه صدر، صیاد شیرازی و امام علی از بهترین امکانات دسترسی به سایر مناطق مجاور برخوردار می‌باشد.
محله شهید عراقی

شهید عراقی در منطقه 4 شهرداری تهران واقع شده است. همچنین این محله در شمال شرق تهران قرار دارد.جالب است بدانید این محله از خیابان‌هایی همچون خیابان خواجه عبدالله انصاری و خیابان رحیمی عبور می‌کند. به منظور خرید آپارتمان در این منطقه حتما به امکانات این محله توجه لازم را داشته باشید. برای اخذ گزارشات بیشتر پیرامون محله شهید عراقی تا پایان این خبر با دلتا مگ همراه باشید.

محله شهید عراقی

قیمت خرید آپارتمان در محله شهید عراقی

این محله به دلیل قرارگیری در منطقه پاسداران به خیابان‌های همچون نگارستان، بوستان، اختیاریه، هروی، فرخی یزدی، گل نبی، ضرابخانه، بهستان، حصار بوعلی، شهرک شهید چمران، کلاهدوز، دروس، بهارستان، فرمانیه، لسانی، احتشامیه و اقدسیه دسترسی بسیار نزدیکی دارد. متوسط قیمت آپارتمان در محله شهید عراقی نسبت به میانگین قیمت آپارتمان در سایر محلات شهر تهران بالاتر گزارش شده است.

محله شهید عراقی

راه‌های دسترسی به محله شهید عراقی

شهید عراقی با دسترسی به خطوط اتوبوسرانی و تاکسیرانی از بهترین موقعیت جغرافیایی برخوردار می‌‌باشد. همچنین این محله به علت نزدیکی به خطوط ریلی درون‌شهری موجب تردد آسان و راحت به سایر مناطق مجاور شده است. این محله با قرارگیری در منطقه 4 شهرداری تهران به چهار خط ایستگاه مترو همچون متروی شهید زین‌الدین، نوبنیاد، هروی و حسین‌آباده موجب امنیت خاطر ساکنان این منطقه شده است. همچنین مجاورت با چهار بزرگراه صدر، صیاد شیرازی و امام علی بر سرعت تردد در این محله افزوده است. وجود پایانه‌های تاکسیرانی میدان نوبنیاد، چهارراه پاسداران و پایانه‌های اتوبوسرانی همچون رسالت، پایانه تجریش، بلوار صبا، بزرگراه شهید صدر و بابایی از دیگر مزایای این محله محسوب می‌شود.

مطلب پیشنهادی:  طرشت محله‌ای آرام و خوشنام

محله شهید عراقی

امکانات محله شهید عراقی

شهید عراقی از امکانات رفاهی، آموزشی، درمانی و تفریحی بسیاری برخوردار می‌باشد. این امکانات شامل مانند کافه روبرتو و پژوهشکده رویان و کلینیک خانواده ایرانی شعبه پاسداران، شهر کتاب پاسداران، مسجد رسول اعظم، فروشگاه پرشین، کلینیک دندانپزشکی پاسداران، پارک باران، بیمارستان قمر بنی‌هاشم، پارک صنوبر سوپر بوستان علیشاهی و فروشگاه شهر تحریر می‌شود.

مطالعه بیشتر:فاطمی، محله‌ای با قدمتی بیش از یک قرن

 • محله زعفرانیه کجاست؟

  محله زعفرانیه تهران کجاست؟

  محله زعفرانیه به دلیل قرارگیری در ارتفاعی بالاتر از سطح دریا، نسبت به مناطق دیگر تهران، از…
 • شهر ری

  صفر تا صد محله شهر ری

  ری با دسترسی به خطوط اتوبوسرانی و تاکسیرانی از بهترین موقعیت جغرافیایی برخوردار می‌باشد. ه…
 • خرید آپارتمان در مهرآباد جنوبی

  صفر تا صد خرید آپارتمان در مهرآباد جنوبی

  یکی از ویژگی‌های این محله یافتن مسکن با متراژهای بسیار پایین 50 متری تا متراژهای بالای 120…
بیشتر ببینید در محله های تهران

همچنین بخوانید

محله زعفرانیه تهران کجاست؟

محله زعفرانیه به دلیل قرارگیری در ارتفاعی بالاتر از سطح دریا، نسبت به مناطق دیگر تهران، از…