سرمایه‌گذاری سودمند با خرید آپارتمان در کیش

0
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
کیش به دلیل اینکه منطقه آزاد محسوب می‌شود، اسناد مالکیت خانه در این جزیره با بقیه مناطق کشور متفاوت است. در کیش از دو مرجع سازمان منطقه آزاد یا اداره ثبت اسناد، می‌توان سند مالکیت را دریافت کرد.
کیش

کیش یکی از زیباترین جزیره‌ خلیج‌فارس به شمار می‌آید. سکونت حاکم بر این جزیره، آب و هوای مطلوب و مکان‌های تفریحی فراوان هر شخصی را وسوسه می‌کند تا به این جزیره سفر کنند. اما ماجرا بعد از سفر و دیدن این جزیره آغاز می‌شود. ویژگی‌های منحصر به فرد کیش باعث می‌شود تا افرادی که به این جزیره سفر کرده‌اند، به فکر سکونت دائمی و خرید خانه در کیش باشند.

جزیره کیش به دلیل موقعیت جغرافیایی و امکانات رفاهی فراوان باعث می‌شود تا این سوال در ذهن افراد نقش ببندد که این جزیره تنها برای مسافرت گزینه مناسبی است. اما این باور اشتباه است. از آنجا که جزیره کیش منطقه آزاد به شمار می‌رود، در نتیجه خرید آپارتمان در این جزیره نیازی به پرداخت مبالغ زیادی ندارد. بلکه یک سرمایه‌گذاری پرسود نیز برای شما رقم می‌زند. رعایت مقررات در این جزیره اهمیت بسیاری دارد. این اهمیت را می‌توان از معابر بدون چراغ قرمز درک کرد.

اگر نیاز دارید تا از ترافیک و هوای آلوده به محیطی آرام با آب و هوای خوب بروید پشنهاد می‌کنیم کیش را انتخاب کنید. چرا که این منطقه بیشترین درصد  اکسیژن را دارد. چنانچه قصد خرید خانه و اقامت در این جزیره رویایی را دارید، برای اینکه انتخاب درستی داشته باشید و بتوانید در کنار اقامت سرمایه‌گذاری پرسودی را تجربه کنید لازم است درباره محله‌های کیش اطلاعات کافی داشته باشد.

کیش

ساخت خانه در کیش از چه قانونی پیروی می‌کند

با توجه به اینکه کیش منطقه آزاد است. ساخت خانه در این جزیره پیرو نظم خاصی است. ساخت خانه در این منطقه به سه شکل آپارتمان، ویلایی و برج است. همه ساختمان‌های این جزیره از امکانات رفاهی خوبی برخوردار هستند. اما این ویژگی‌ها باعث نمی‌شود که قیمت خانه در این جزیره نجومی باشد. بلکه بر خلاف تصور، قیمت ملک در کیش با محله‌های لوکس تهران برابری می‌کند.

در صورتی که علاقه‌مند هستید بیشتر با جزیره کیش و خرید ملک در آن آشنا شوید مطلب«خرید آپارتمان، در رویایی‌ ترین جزیره ایران» را در دلتامگ دنبال کنید.

مطلب پیشنهادی:  خرید آپارتمان در جزیره رویایی کیش

مقایسه محله‌های کیش برای خرید خانه

جزیره کیش از محله‌های زیبا و متعددی ساخته شده است که هر کدام از آن‌ها ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند. بستگی دارد دید شما از خرید خانه در کیش اقامت باشد یا سرمایه‌گذاری در این صورت انتخاب محله نیز متفاوت است. برای مثال چنانچه قصد سرمایه‌گذاری دارید برج‌های دوقلو کیش موقعیت مناسبی است. چرا که امکان پیشرفت بسیاری را برای شما فراهم می‌کند.

کیش

شهرک صدف

از زیباترین و لوکس‌ترین محله در این جزیره محسوب می‌شود. بیشتر خانه‌های این محله ساخت ویلایی دارند. دسترسی راحت به سایر امکانات این محله از ویژگی‌های بارز شهرک صدف است. اگر قصد دارید باقی روزهای بازنشستگی خود را در ساختمانی باشید که از حیاط باصفای آن لذت ببرید، شهرک صدف گزینه مناسبی است.

شهرک دامون

آنچه که باعث می‌شود این شهرک نسبت به سایر شهرک‌ها متفاوت باشد، موقعیت جغرافیایی آن است. آپارتمان‌های ساخته شده در این شهرک چشم اندازی رو به دریا دارند. اقامت در این آپارتمان‌ها آرامش و نشاط را به همراه دارد.

شهرک میرمهنا

از مناطق قدیمی در این جزیره به شمار می‌آید که بومیان این محله  آن را با نام سفین می‌شناختند. دو فاز ابتدایی در این شهرک، به دلیل بازسازی خانه‌ها بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد.

نتیجه‌گیری: چنانچه بودجه لازم برای خرید خانه را دارید، به جای خرید خانه در یک محیط شلوغ که آرامشتان را برهم می‌زند یا مهاجرت به خارج که دردسرهای مخصوص به خود را دارد می‌توانید در کیش آپارتمان بخرید.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر با نکات حقوقی و معاملاتی در زمینه املاک، مطلب «خرید آپارتمان در جزیره رویایی کیش»را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در جزیره کیش

همچنین بخوانید

مقایسه مناطق مختلف جزیره کیش برای خرید خانه!

جزیره کیش مساحتی حدود 92 کیلومتر و جمعیتی تقریبا 5 هزار نفره دارد. پوشش گیاهی متنوع و آب و…