مقایسه مناطق مختلف جزیره کیش برای خریدخانه

0
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
با توجه به قوانین جدید سازمان منطقه آزاد کیش و به دلیل رعایت تعداد پارکینگ ها، در هر مجتمع مسکونی 7 واحد در سه طبقه می توان احداث نمود. تمام ساختمان‌های ساخته شده در این جزیره در صورتی که بیش از سه طبقه داشته باشند، هنگامی می‌توانند پایان‌کار دریافت کنند که ساختمان مجهز به آسانسور باشد.
جزیره کیش

می‌توان گفت کیش زیباترین و قدیمی‌ترین جزیره در خیلج‌فارس است. جاذبه‌های دیدنی کیش باعث شده تا این جزیره به پرطرفدار‌ترین قطب گردشگری در دو دهه گذشته تبدیل شود. از سوی دیگر افزایش قیمت ارز منجر شد، تا بسیاری از افراد به این فکر بیفتند که در مناطق مختلف کیش ملکی بخرند و سرمایه‌گذاری کنند. چنانچه قصد سرمایه‌گذاری و خرید خانه در کیش را دارید تا پایان این مطلب با دلتامگ همراه باشید.

جزیره کیش را در قدیم با نام قیس می‌شناختند. این جزیره در سالیان گذشته نیز از اهمیت بالایی برخوردار بوده‌ به گونه‌ای که در زمان هخامنشیان از مراکز مهم در صید مروارید به شمار می‌رفت. همین امر موجب شد تا توجهات بسیاری به این سمت جلب شود. در سال 1349 به دلیل موقعیت جغرافیایی، کیش به عنوان مرکز بین‌المللی شناخته شد و به منطقه آزاد تبدیل شد.

جزیره کیش مساحتی حدود 92 کیلومتر و جمعیتی تقریبا 5 هزار نفره دارد. پوشش گیاهی متنوع، مراکز خرید متعدد، جذبه‌های دیدنی مانند کشتی یونانی و آب و هوای مطلوب که بر این جزیره حاکم است، باعث شده تا افرادی که سرمایه لازم را دارند به‌جای سفر به کشورهای خارجی و پذیرفتن ریسک بالا، در این منطقه زیبا و پرسود سرمایه‌گذاری کنند.

در صورتی که علاقه‌مند به آشنایی بیشتر با جزیره کیش خرید ملک در آنه هستید مطلب«خرید آپارتمان، در رویایی‌ ترین جزیره ایران» را در دلتامگ دنبال کنید.

جزیره کیش

 خرید خانه در کیش

چنانچه قصد خرید خانه و سرمایه گذاری در این جزیره را دارید. لازم است تا با نقاط مختلف این جزیره آشنایی کافی داشته باشید. مجتمع‌های مسکونی در کیش به سه دسته شهرک‌ها، برج‌ها و مجتمع‌ها دسته‌بندی می‌شوند. انگیزه خرید خانه در جزیره کیش متفاوت است. عده‌ای به چشم سرمایه‌گذاری به آن نگاه می‌کنند، عده‌ای دیگر قصد اقامت دارند. در هر دو صورت با خرید خانه در کیش بهترین سرمایه‌گذاری عمرتان را انجام می‌دهید.

آنچه که باعث تغییر قیمت در مناطق مختلف کیش می‌شود، نوع ساختمان و دسترسی به امکانات رفاهی است. اما در هر صورت ساخت و ساز در کیش تابع قوانین خاصی است که سبب شده تمام خانه‌های موجود در این جزیره مطابق نظم خاصی ساخته شوند. این ویژگی سبب می‌شود حتی در نقاطی که قیمت خانه به نسبت پایین‌تر است از لحاظ ایمنی و نحوه ساخت آرامش خاطر داشته باشید. اگر قصد سرمایه‌گذاری در کیش را دارید برج‌های دوقلو کیش بهترین انتخاب است. چرا که وجه تمایز این سازه نزدیکی به دریا است که امکان پیشرفت بسیاری را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند.

مطلب پیشنهادی:  نکات مهم برای سرمایه‌گذاری در کیش

جزیره کیش

بهترین شهرک‌های کیش برای خرید خانه

از یهترین‌محله‌ها در جزیره کیش برای خرید خانه، شهرک صدف و شهرک دامون است. آنچه که باعث وجه تمایز آن‌ها نسبت به سایرین می‌شود، نوساز بودن و دسترسی راحت به امکانت رفاهی جزیره است. برای مثال شهرک صدف، از 7 فاز تشکیل شده است. ساختمان‌های این محله همگی نوساز می‌باشد و علاوه بر آپارتمان خانه‌های ویلایی باشکوهی نیز در این منطقه به چشم می‌خورند.

آنچه که باعث افزایش قیمت خانه در شهرک دامون شده است، چشم‌انداز فوق‌العاده خانه‌های این شهرک است. معماری زیبای خانه‌های این منطقه، چشم هر رهگذری را به خود خیره می‌کند. ساکنین این شهرک از طریق خیابان وصال می‌توانند به سایر نقاط جزیره رفت و آمد کنند.

نتیجه‌گیری: با آگاهی از قیمت خانه در جزیره کیش، شاهد آن هستیم که قیمت یک واحد آپارتمان لوکس در بهترین نقطه کیش با قیمت آپارتمان در منطقه نیاوران تهران برابری می‌کند. در نتیجه اگر بودجه لازم را دارید، با خرید خانه در کیش زمینه سرمایه‌گذاری پرسود را برای خود فراهم کنید.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر با نکات حقوقی و معاملاتی در زمینه املاک، مطلب «خرید آپارتمان در جزیره رویایی کیش»را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در جزیره کیش

همچنین بخوانید

شرایط لازم برای اقامت در جزیره کیش

از جزایر بسیار زیبا در استان هرمزگان، جزیره کیش است. این جزیره در جنوب ایران قرار دارد، که…