خرید آپارتمان در محله جوانمردقصاب

0
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
محله جوانمردقصاب، با پیشینه‌ای جذاب و تاریخی همچنین امکان دسترسی راحت به سایر نقاط تهران بهترین انتخاب برای خرید خانه به شمار می‌آید.
جوانمردقصاب

شاید تا کنون نام محله جوانمرد‌قصاب به گوشتان خورده باشد و از شنیدن نام این محله متعجب شده باشید. چنانچه کنجکاو شده‌اید بیشتر درباره این محله بدانید تا پایان مطلب با ما همراه باشید. محله جوانمرد‌قصاب از محلات قدیمی در جنوب‌شرق تهران است که در منطقه 20 شهرداری واقع شده است. نام این محله برگرفته از نام یاران امام علی(ع) است. ان محله از شمال با خیابان فداییان اسلام و بزرگراه آزادگان، از شرق با بلوار بسیج و از جنوب با بزرگراه کریمی، خیابان کمیل و خیابان شهید رجایی محدود شده است. همچنین در مجاورت با محله‌های دولت آباد، یاخچی آباد، کیانشهر جنوبی، شهادت، علی آباد جنوبی، تختی، حمزه آباد، دیلمان و منصوریه منگل قرار دارند.چنانچه قصد خرید آپارتمان در محله جوانمردقصاب را دارید تا پاان این مطلب با دلتامگ همراه باشید.

جوانمردقصاب

قیمت آپارتمان در محله جوانمردقصاب

انتخاب محله خوب مهم‌ترین گزینه در خرید خانه است. چرا که هرچقدر هم که داخل خانه موردنظر شما به دلخواه شما باشد اما در صورتی که از محله خوبی برخوردار نباشد موجب می‌شود که از خرید خانه خود نیز پشیمان شوید. بنابراین بسیاری از افراد نسبت به این موضوع حساسیت بیشتری به خرج می‌دهند.

آنچه که در تعیین قیمت ملک تاثیر گذار است متراژ، موقعیت جغرافیایی و قدمت‌بنا است. متوسط قیمت آپارتمان در محله جوانمردقصاب، نسبت به میانگین قیمت آپارتمان در سایر محله‌های تهران متوسط رو به پایین است. به گونه‌ای که شما با یکم بودجه معقول می‌توانید خانه دلخواه خود را در این محله خریداری کنید.

مطلب پیشنهادی:  محله گلبرگ غربی تهران کجاست؟

جوانمردقصاب

نقشه محله جوانمردقصاب

تصویر زیر، نقشه محله جوانمرد قصاب را مشاهده می کنید.

دسترسی به محله جوانمردقصاب

این محله از لحاظ دسترسی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد. چرا که در طرح ترافیک روج و فرد قرار ندارد و شما می‌توانید به راحتی از اتومبیل خود استفاده کنید. خیابان‌های مهم این محله شامل کمیل، شهدا، شهید حضرتی، شهید‌ اختری و شهید حنیفه‌زاده می‌باشند. از طرفی ایستگاه مترو جوانمردقصاب در این محله دسترسی به سایر نقاط تهران را برای ساکنین خود فراهم کرده است. علوه بر آن ایستگاه‌های تاکسی و خطوط اتوبوس تندرو فراوانی در این محله به چشم می‌خورند.

جوانمردقصاب

امکانات محله جوانمردقصاب

این محله از امکانات رفاهی بسیار خوبی برخوردار است. به گونه‌ای که مدارس متعددی که دذر این منطقه قرار دارد این امکان را فراهم کرده است تا هنگام خرید خانه در این محله از جانب ثبت‌نام فرزندان خود استرسی نداشته باشید. علاوه بر آن در این محله مراکز خرید متنوعی چون پاساژقائم و پاساژ ولیعصر به چشم می‌خورند. همچنین بوستان‌های فراوانی در این محله وجود دارد که با انتخاب آن‌ها می‌توانید اوقات خوشی را کنار عیزانتان رقم بزنید.

پیشنهاد مطالعه: «ابن‌ بابویه محله‌ای با قدمت هزار ساله»

 • محله زعفرانیه کجاست؟

  محله زعفرانیه تهران کجاست؟

  محله زعفرانیه به دلیل قرارگیری در ارتفاعی بالاتر از سطح دریا، نسبت به مناطق دیگر تهران، از…
 • شهر ری

  صفر تا صد محله شهر ری

  ری با دسترسی به خطوط اتوبوسرانی و تاکسیرانی از بهترین موقعیت جغرافیایی برخوردار می‌باشد. ه…
 • خرید آپارتمان در مهرآباد جنوبی

  صفر تا صد خرید آپارتمان در مهرآباد جنوبی

  یکی از ویژگی‌های این محله یافتن مسکن با متراژهای بسیار پایین 50 متری تا متراژهای بالای 120…
بیشتر ببینید در محله های تهران

همچنین بخوانید

محله زعفرانیه تهران کجاست؟

محله زعفرانیه به دلیل قرارگیری در ارتفاعی بالاتر از سطح دریا، نسبت به مناطق دیگر تهران، از…