صفر تا صد محله دردشت تهران

1
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
محله دردشت با نزدیکی به خیابان سرسبز، بهترین امکان دسترسی به خطوط مترو را برای ساکنان این محله فراهم کرده است.
محله دردشت

محله دردشت در منطقه 8 شهرداری تهران واقع شده است. این محله در سمت شرق تهران قرار دارد. لازم است بدانید که دردشت در طرح ترافیکی زوج و فرد نمی‌باشد. این محله به بزرگراه‌ها و خیابان‌های مهمی مانند بزرگراه باقری، بزرگراه رسالت، بزرگراه شهید قاسم سلیمانی (رسالت)، جانبازان شرقی (گلبرگ شرقی)، شمشکی، ثانی، 46 متری نارمک، حیدرخانی، حاج عبادی، پنجاه و دوم، اخلاقی هفتاد و دو، هفتاد و دوم شرقی، بهمن شرقی (خاموشی) و بوجاریان پیوند خورده است. برای اخذ گزارشات بیشتر پیرامون محله دردشت تا پایان این خبر با دلتا مگ همراه باشید.

محله دردشت

قیمت خرید آپارتمان در محله دردشت

محله دردشت از شمال به بزرگراه سردار سلیمانی و خیابان حیدرخانی، از شرق به خیابان صادقی، بزرگراه سردار سلیمانی شرق، بزرگراه باقری و بزرگراه سردار سلیمانی غرب، از جنوب به میدان شقایق و خیابان ثانی و از غرب به خیابان رودباری منتهی می‌شود. متوسط قیمت آپارتمان در محله دردشت نسبت به میانگین نرخ آپارتمان در سایر محلات شهر تهران متوسط است. همچنین این محله در مجاورت محلاتی همچون ‌تهرانپارس غربی، تهرانپارس، نارمک شمالی، مدائن، نارمک، نارمک جنوبی، نارمک شرقی قرار دارد.

محله دردشت

نقشه خیابان دردشت

در تصویر زیر، نقشه خیابان دردشت و مکان های مهم اطراف آن را مشاهده می کنید.

راه‌های دسترسی به محله دردشت

محله دردشت با دسترسی به خطوط تاکسیرانی و اتوبوسرانی از بهترین موقعیت جغرافیایی نسبت به سایر مناطق برخوردار است. همچنین نزدیکی به خطوط ریلی درون‌شهری همچون ایستگاه مترو علم و‌ صنعت، ایستگاه مترو باقری و سرسبز امکان حمل و نقل راحت و آسان ساکنین این منطقه را فراهم کرده است.

مطلب پیشنهادی:  صفر تا صد محله ظفر تهران

ایستگاه مترو علم و‌ صنعت، ایستگاه مترو باقری و سرسبز در فاصله کمی از خیابان دردشت و پایانه اتوبوسرانی شمال خیابان دردشت، دسترسی این محله را به سایر مناطق بسیار آسان کرده‌ است.‌ پایانه اتوبوسرانی شمال خیابان دردشت با برخورداری از دو خط مهم بی‌آرتی همچون خاوران-علم و صنعت که مسیر جنوب به شرق تهران و خط بیهقی-علم و صنعت که مسیر شرق به غرب را به هم پیوند می‌دهد.

 

محله دردشت

امکانات محله دردشت

این محله با قرارگیری در منطقه 8 شهرداری تهران از امکانات تفریحی، رفاهی، آموزشی، درمانی بسیاری بهره‌مند می‌باشد. این امکانات شامل رستوران ستاره فرهنگ، پارک یاسمن، بوستان معلم، بوستان گلدار، بوستان خبرنگار، پارک، پارک ارغوان، بازار میوه و تره بار دردشت، رستوران و غذاخوری آبادان خ ثانی، بوستان کوکب، بوستان فدک، بوستان یاسمن، بوستان شقایق، مرکز خرید کویتی‌های نارمک، مجتمع تجاری مروارید نارمک، مرکز خرید نبوت، مرکز خرید کیش، مرکز خرید قائم ،مرکز خرید امرالد استار، دانشگاه علم و صنعت، بیمارستان الغدیر، بیمارستان انصاری، فرهنگسرای خانواده، دبیرستان دکتر حسابی، مسجدالنبی و مسجد جامع می‌شود.

مطالعه بیشتر: «احداث 100 هزار واحد از پروژه مسکن ملی »

بیشتر ببینید در محله های تهران

همچنین بخوانید

صفر تا صد محله شهر ری

ری با دسترسی به خطوط اتوبوسرانی و تاکسیرانی از بهترین موقعیت جغرافیایی برخوردار می‌باشد. ه…