شهرک ولیعصر، بازار مبل ایران

0
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که به زندگی در محله پر تردد علاقه دارید، شهرک ولیعصر گزینه خوبی برای شما به شمار می‌آید.

شهرک ولیعصر محله پرجمعیت با بافت قدیمی که در منطقه 18 شهرداری تهران قرار دارد. این محله از شمال با بلوار معلم، از جنوب و شرق با اتوبان سعیدی، و از غرب با اسماعیل‌آباد محدود شده است. همچنین در مجاورت با محله‌های بهداشت، ولیعصر شمالی، ولیعصر جنوبی و شهرک صاحب الزمان قرار دارد. از خیابان‌های مهم این محله می‌توان به خیابان شهید رجایی، خیابان شریعتی، خیابان ولی محمدی، خیابان یاسر، خیابان پژاوند، خیابان آقابابائیان و خیابان بنایی اشاره کرد. چنانچه قصد خرید آپارتمان در محله شهرک ولیعصر را دارید تا پایان این مطلب با دلتا مگ همراه باشید.

شهرک ولیعصر

قیمت آپارتمان در شهرک ولیعصر

قیمت آپارتمان در این محله مانند سایر محله‌ها با توجه به عوامل گوناگونی از قبیل موقعیت جغرافیایی، قدمت بنا و متراژ متفاوت است. با توجه به آنکه این محله در قسمت جنوبی تهران قرار دارد. قیمت آپارتمان در این محله نسبت به سایر محله‌های تهران پایین تر است. به طوری که بابودجه محدودی می‌توانید در این محله صاحبخانه شوید.

دسترسی به شهرک ولیعصر

این محله در محدود طرح زوج و فرد قرار ندارد. بنابراین به راحتی می‌توانید با اتومبیل خود به این منطقه تردد کنید. علاوه بر آن این منطقه ایستگاه مترو ندارد اما نزدیک‌ترین ایستگاه مترو که در مجاورت این محله قراردارد مترو نعمت‌آباد است. همچنین از طریق سامانه اتوبوس تندرو BRT ، خط ۱۰(دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات به پایانه آزادگان امکان رفت و آمد به این منطقه را راحت‌تر می‌کند.

مطلب پیشنهادی:  جزییات تسهیلات 200 میلیون تومانی ساخت مسکن روستایی

امکانات شهرک ولیعصر

امکانات شهرک ولیعصر

این محله با قدمت بالا امکانات رفاهی خوبی را در اختیار ساکنان خود قرار داده است. از جمله امکانات این محله می‌توان به بوستان ولیعصر، بوستان گلستان،بوستان صنوبر، بوستان بنفشه و بوستان قائم که از بزرگترین بوستان‌های تهران است اشاره کرد. علاوه بر آن بیمارستان‌های غیاثی، شهدای یافت‌آباد و بیمارستان حکیم در این منطقه قرار دارند.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر با مطالب در حوزه ملک، مطلب «محله زمزم، بورس سرامیک و کاشی» را در دلتا مگ بخوانید.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

همچنین بخوانید

روند نزولی نرخ اوراق در سال 1401

آمار و ارقام  به دست آمده از وضعیت اوراق مسکن بیانگر این امر است که هر برگ اوراق تسهیلات م…