قیمت مسکن در فاز 11 پردیس چند؟

0
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در این گزارش قصد داریم به کسانی که قصد خرید آپارتمان در پردیس را دارند، ضمن معرفی فاز 11 پردیس قیمت مسکن در این فاز را بررسی کنیم.
خرید آپارتمان در پردیس

به گزارش دلتا مگ، اگر به دنبال خرید آپارتمان در پردیس هستید، لازم است که بدانید تمامی ساختمان‌های فاز ۱۱ پردیس یکسان و به صورت برج‌های ۱۴ طبقه هستند. در هر طبقه ۴ واحد شمال شرقی – شمال غربی – جنوب شرق و جنوب غربی وجود دارد که نقشه آن ها به صورت قرینه و مشابه است.

فاز ۱۱ یازده شهر جدید پردیس، در شمال آزادراه تهران-پردیس و جاده قدیم تهران-جاجرود و حدودا در ۹ کیلومتری غرب میدان امام شهر پردیس و ۲۵ کیلومتری تهران در دامنه رشته کوه‌های البرز واقع شده است.

این فاز دارای ۵ زون (ناحیه) است. گفتنی است که زون های ۱، ۴ و ۵ طرفدار بیشتری دارند و در دید عموم مردم زون های بهتری هستند چون این زون‌ها در بلندی قرار دارند.

گفتنی است که تمامی واحدها، پکیج و رادیاتور، کولر، درب ضد سرقت، آیفون تصویری دارند. اگر به دنبال خریدآپارتمان در فاز 11 پردیس هستید، بهتر است که بدانید واحدها پارکینگ مسقف ندارند و محل پارک خودرو در محوطه اختصاصی هر برج قرار دارد.

در فاز 11 پردیس مدرسه، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، مجتمع تجاری و … وجود دارد. اما با توجه به افزایش رو به افزون جمعیت در این فاز نیاز به امکانات رفاهی بیشتر یک ضرورت است.

مطلب پیشنهادی:  اهمیت سرمایه‌گذاری در شهر پردیس

خرید آپارتمان در پردیس

قیمت خرید آپارتمان در پردیس تهران

در حال حاضر یک واحد 88 متری، دو خوابه، دو سال ساخت با امکانات آسانسور، پارکینگ و انباری متری 11 میلیون و 250 هزار تومان قیمت گذاری شده است.

یک واحد 87 متری، سه سال ساخت، دو خوابه، طبقه 11، با امکانات انباری، آسانسور و پارکینگ متری 20 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

یک واحد مسکونی ۸8 متری با تراس و انباری و پارکینگ محوطه متری 15 میلیون تومان عرضه شده است. خرید این خانه نیازمند حدود یک میلیارد و 300 میلیون تومان سرمایه است.

در پایان گفتنی است که پردیس یکی از شهرهای جدید تهران است که امروزه به دلیل افزایش بیش از حد قیمت خانه در تهران، رونق بسیار زیادی گرفته است. شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

مطالعه بیشتر: مطلب «مزایا و معایب خرید خانه در شهر جدید پردیس» را در دلتا مگ بخوانید.

 • شهر پردیس

  کوچ پایتخت‌نشینان به شهر پردیس

  در شرایطی که سکونت این جمعیت در حومه تهران علاوه بر مزایایی مانند کاهش جمعیت تهران، معضلات…
 • خرید خانه در پردیس

  بررسی قیمت مسکن در پردیس

  به گزارش دلتا مگ، در این گزارش قصد داریم به افرادی که به دنبال خرید آپارتمان در پردیس هستن…
 • شهر پردیس

  مقایسه دو شهر پردیس و اندیشه

  لازم به یادآوری است که پردیس با برخورداری از آب و هوای دلپذیر و نرخ مناسب زمین، انتخاب منا…
بیشتر ببینید در شهر پردیس

همچنین بخوانید

کوچ پایتخت‌نشینان به شهر پردیس

در شرایطی که سکونت این جمعیت در حومه تهران علاوه بر مزایایی مانند کاهش جمعیت تهران، معضلات…