هر آنچه باید درباره خرید آپارتمان در شهرک راه آهن بدانید

0
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
چشم‌انداز روشن سرمایه‌گذاری در منطقه 22 باعث شده که بسیاری از سرمایه‌گذاران در طول سال‌های اخیر، سرمایه‌گذاری بسیاری در این شهرک انجام دهند و ساخت‌وسازهای بسیاری در آن انجام بگیرد.
خرید آپارتمان در شهرک راه آهن

به گزارش دلتا مگ، بدون شک هر فردی قبل از اقدام برای خرید خانه، باید با منطقه‌ای که قرار است در آن سکونت داشته باشد آشنا شود؛ از همین رو ما در این گزارش قصد داریم برای کسانی که به دنبال خرید آپارتمان در شهرک راه آهن هستند، اقدام به معرفی این شهرک کنیم.

شهرک راه آهن که بسیاری امروزه آن را به نام شهرک گلستان می‌شناسند در شمال غرب شهر تهران و در منطقه 22 شهرداری واقع شده است. این شهرک قدمتی بالای نیم قرن دارد و آن‌طور که گفته می‌شود زمان ساخت این شهرک به دهه 40 برمی‌گردد که هدف از آن سکونت کارکنان راه آهن بود.

اگر بخواهیم در خصوص وضعیت دسترسی این شهرک به سایر نقاط شهر توضیح دهیم، باید عنوان کنیم که شهرک راه آهن از شمال به ارتفاعات البرز و بزرگراه شهید خرازی، از شرق به مجتمع ایران مال و دریاچه چیتگر و از جنوب به پارک جنگلی چیتگر و آزادراه تهران – کرج منتهی می‌گردد.

قیمت خرید آپارتمان در شهرک راه آهن

چشم‌انداز روشن سرمایه‌گذاری در منطقه 22 باعث شده که بسیاری از سرمایه‌گذاران در طول سال‌های اخیر، سرمایه‌گذاری بسیاری در این شهرک انجام دهند و ساخت‌وسازهای بسیاری در آن انجام بگیرد و همین موضوع به رشد و توسعه این شهرک کمک شایانی کرده است. البته وجود امکانات مناسب و دسترسی خوب به سایر نقاط شهر تهران و از سمت دیگر نزدیکی به چیتگر باعث شده که متوسط قیمت مسکن در شهرک راه آهن بالا باشد.

خرید آپارتمان در شهرک راه آهن

پیش خرید آپارتمان

در شهرک راه آهن پروژه‌های مسکونی بسیاری در حال حاضر به صورت پیش فروش، عرضه شده‌اند. افرادی که نقدینگی زیادی برای خرید خانه ندارند، با دید سرمایه‌گذاری می‌توانند در این پروژه‌ها مشارکت کنند.

وضعیت حمل و نقل عمومی شهرک راه آهن

شهرک راه آهن برای افرادی که از خودرو شخصی استفاده می‌کنند، دسترسی بسیار خوبی به بزرگراه‌های اصلی شهر دارد. اما افرادی که استفاده از حمل‌ونقل عمومی را به خودرو شخصی ترجیح می‌دهند، نگران تردد خود نباشند، چرا که ایستگاه مترو چیتگر در نزدیکی شهرک راه آهن قرار دارد. با توجه به فاصله کم تا مترو، شرایط خوبی برای مسیر رفت‌وبرگشت ساکنین فراهم شده است.

مطالعه بیشتر: مطلب «خرید آپارتمان در شهرک شهید خرازی و ویژگی آن» را در دلتا مگ بخوانید.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

همچنین بخوانید

خانه‌دار شدن حقوق‌‌بگیران چند سال طول می‌کشد؟

شهردار تهران با اشاره به گذشت 10 ماه ازموفقیت شهرداری پیرامون بازپس گیری امکانات خود به ار…