خرید آپارتمان در شهرک شهید خرازی و ویژگی آن

0
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
شهید خرازی نام شهرکی واقع در منطقه 22 است که با ساختاری نوین و مدرن ساخته شده است. همین موضوع باعث شده که مورد استقبال بسیاری از مردم و سرمایه‌گذاران قرار بگیرد.
خرید آپارتمان در شهرک شهید خرازی

به گزارش دلتا مگ، بدون شک هر فردی قبل از اقدام برای خرید خانه، باید با منطقه‌ای که قرار است در آن سکونت داشته باشد آشنا شود؛ از همین رو ما در این گزارش قصد داریم برای کسانی که به دنبال خرید آپارتمان در شهرک شهید خرازی هستند، اقدام به معرفی این شهرک کنیم.

شهرک شهید خرازی کجاست؟

این شهرک از جنوب به بزرگراه حکیم، از شمال به بزرگراه همت، از غرب به بلوار اردستانی و از شرق به بزرگراه همت منتهی می‌شود. به دلیل امکانات مناسب رفاهی و تفریحی موجود در این شهرک، استقبال سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در این شهرک در طول چند سال اخیر بسیار چشمگیر بوده است؛ چرا که بسیاری آینده سرمایه‌گذاری در منطقه 22 را بسیار عالی توصیف می‌کنند.

وجود برج‌های امروزی و لوکس، شهرک شهید خرازی را از سایر شهرک‌های موجود در تهران متمایز کرده است. برج‌های شهرک شهید خرازی اغلب 25 تا 30 طبقه هستند. ردیف‌های شمالی طبقات بیشتر و ردیف‌های جنوبی طبقات کمتری دارند. شکل جای‌گیری بلوک‌های A و B به این شکل است که دو بلوک A در وسط و دو بلوک B در کنار آن‌ها قرار دارند و در بلوک‌های C و D دو بلوک در کنار هم قرار دارند.

خرید آپارتمان در شهرک شهید خرازی

ویژگی های شهرک شهید خرازی

نزدیکی شهرک شهید خرازی به دریاچه چیتگر، باغ گیاه‌شناسی، آبشار لتمان و نزدیکی به بازار بزرگ ایران مال از جمله مزایای خرید آپارتمان در شهرک شهید چیتگر می‌توان برشمرد.

محله شهید خرازی نیز به لحاظ امکانات رفاهی در شرایط خوبی قرار دارد و به همین خاطر محله‌ای مناسب جهت سکونت است. این محله دارای ایستگاه‌های آتش‌نشانی، پمپ بنزین و جایگاه  CNG، سالن‌های ورزشی متعدد، سالن‌های اجتماعات، مدارس در مقطع‌های مختلف، مراکز درمانی و بیمارستان‌ها، مساجد، مراکز فرهنگی، فروشگاه‌ها، فضاهای سبز، مجتمع‌های مسکونی، ایستگاه‌های تاکسی‌رانی و اتوبوس‌رانی و … است.

برج های شهرک شهید خرازی

همان‌طور که در ابتدا اشاره شد، این شهرک جوان و نوساز بسیار اصولی و بر اساس استاندارهای بروز شهرسازی ساخته شده است از همین رو آینده بسیاری خوبی برای سکونت دارد. قیمت مسکن در شهرک شهید خرازی از قیمت متوسط شهر تهران تا حدودی پایین‌تر است.

البته قیمت واحدهای مسکونی در این شهرک، با توجه به نوع ساخت، سال ساخت، امکانات واحد مسکونی و … متفاوت است. برخی از برج‌های واقع در این شهرک دارای امکانات بی‌نظیری همچون سالن ورزشی، لابی من، سامانه اطفا حریق، سیستم مانیتورینگ هوشمند، استخر، سونا و جکوزی و … هستند.

مطالعه بیشتر: مطلب «از محله وردآورد چه می‌دانید؟» را در دلتا مگ بخوانید.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

همچنین بخوانید

خانه‌دار شدن حقوق‌‌بگیران چند سال طول می‌کشد؟

شهردار تهران با اشاره به گذشت 10 ماه ازموفقیت شهرداری پیرامون بازپس گیری امکانات خود به ار…