ویژگی بلوار آیت الله کاشانی برای خرید خانه

0
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
آیت الله کاشانی نام بلواری در غرب تهران است که در منطقه 5 شهرداری تهران واقع شده که از غرب به محله شهر زیبا، از شرق به فلکه دوم میدان صادقیه، از جنوب به فردوس شرق و از شمال به اتوبان حکیم منتهی می‌شود.
خرید آپارتمان در آیت الله کاشانی

به گزارش دلتا مگ، بدون شک هر فردی قبل از اقدام برای خرید خانه، باید با محله‌ای که قرار است در آن سکونت داشته باشد آشنا شود؛ از همین رو ما در این گزارش قصد داریم برای کسانی که به دنبال خرید آپارتمان در آیت الله کاشانی هستند، اقدام به معرفی این محله کنیم.

آیت الله کاشانی نام بلواری در غرب تهران است که در منطقه 5 شهرداری تهران واقع شده که از غرب به محله شهر زیبا، از شرق به فلکه دوم میدان صادقیه، از جنوب به فردوس شرق و از شمال به اتوبان حکیم منتهی می‌شود.

آیت الله کاشانی از بلوارهای مهم غرب تهران به شمار می‌رود که به دلیل دسترسی مناسب به بزرگراه‌های حکیم، باکری و ستاری ساکنان آن به راحتی به سایر نقاط شهر تردد می‌کنند. از خیابان‌های مهم اطراف آیت الله کاشانی می‌توان به خیابان عقیل، بهنام، اباذر، مهران و … اشاره کرد.

محله آیت الله کاشانی را در زمره محله‌های قدیمی نمی‌توان قرار داد، چرا که بخش زیادی از ساخت‌وسازهای صورت گرفته در این محله، بعد از انقلاب انجام شده است. از همین رو بافت مسکونی این محله را می‌توان نسبتا جوان دانست و در آن خبری از واحدهای مسکونی قدیمی و کلنگی نیست.

خرید آپارتمان در آیت الله کاشانی

با ساخت‌وسازهایی که طی دو دهه اخیر در این محله انجام گرفته، شهرنشینی در آن با سرعت توسعه یافته و امروزه به یکی از محله‌های با امکانات رفاهی، درمانی، اداری، تفریحی و … با سطح بالا تبدیل شده  است.

  • دسترسی محله آیت الله کاشانی

دسترسی به حمل‌ونقل عمومی یکی از ویژگی‌های بسیار مهم هر محله‌ای به شمار می‌رود که افراد قبل از خرید خانه بسیار به آن توجه می‌کنند. محله آیت الله کاشانی این ویژگی بسیار مهم را داراست و دسترسی راحت به وسایل نقلیه عمومی تردد را برای ساکنان این محله بسیار آسان کرده است. دسترسی به متروی صادقیه، پایانه‌های تاکسیرانی میدان صادقیه که به سمت تمامی نقاط تهران تاکسی دارند و خط اتوبوس تندرو (بی آر تی) بزرگراه اشرفی اصفهانی دسترسی این محله به خطوط حمل و نقل عمومی شهری را برای اهالی این محله بسیار در دسترس کرده است.

اگر به خرید و گشت‌وگذار در مراکز خرید علاقه دارید، محله خوبی را برای سکونت انتخاب کرده‌اید. مراکز خرید گلدیس، یاران، افق و تهرانی در نزدیکی این محله واقع شده است.

  • قیمت خرید خانه در آیت الله کاشانی

افرادی که به دنبال خرید آپارتمان در آیت الله کاشانی هستند، بهتر است که بدانند متوسط قیمت مسکن در این محله از متوسط قیمت مسکن در شهر تهران بالاتر است از همین رو خرید خانه در این محله نیازمند سرمایه بالایی است. قیمت مسکن در این محله از  متری 42 میلیون تومان آغاز و تا متری 75 میلیون تومان نیز می‌رسد.

مطالعه بیشتر: مطلب «محله شاهین برای سکونت چه ویژگی‌هایی دارد؟» را در دلتا مگ بخوانید.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

همچنین بخوانید

سهروردی جنوبی، محله‌ای با بافت تجاری

سهروردی جنوبی محله‌ای در منطقه 7 تهران است که مجتمع‌های اداری_تجاری زیادی در آن دیده می‌شو…