صفر تا صد محله ظفر تهران

0
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
دسترسی و امکانات مناسب، ظفر را به یکی از محله‌های گران قیمت منطقه سه تهران تبدیل کرده است از همین رو خرید آپارتمان در ظفر نیازمند سرمایه زیادی است.
خرید آپارتمان در ظفر

به گزارش دلتا مگ، بدون شک هر فردی قبل از اقدام برای خرید خانه، باید با محله‌ای که قرار است در آن سکونت داشته باشد آشنا شود؛ از همین رو ما در این گزارش قصد داریم برای کسانی که به دنبال خرید آپارتمان در ظفر هستند، اقدام به معرفی این محله کنیم.

ظفر یکی از محله‌های منطقه سه شهرداری تهران محسوب می‌شود و با توجه به اینکه موازی با بلوار میرداماد و بین چند محله از محلات تهران کشیده شده، در واقع محله‌ای میان محله‌ای است، که از شرق به خیابان شریعتی، از شمال به زرگنده، از غرب به خیابان ولیعصر و از جنوب به داودیه محدود می‌شود و همین موضوع باعث شده ساکنان این محله به راحتی بتوانند به سایر مناطق تهران تردد کنند.

این محله یکی از بهترین محله‌های منطقه 3 محسوب می‌شود که به دلیل امکانات بسیاری خوبی که دارد یکی از محله‌های گران قیمت برای خرید آپارتمان محسوب می‌شود.

 

اگر جزو افرادی هستید که به دنبال خرید خانه با متراژ بالا و لوکس هستید؛ بهترین گزینه صفر تا صد محله ظفر تهران است. شما با گذر از این محله کمتر ساختمان‌های قدیمی به چشمتان می‌خورد و پیدا کردن خانه با متراژ پایین تا حدودی برایتان سخت است از همین رو این محله بیشتر مناسب افراد قشر بالای جامعه است.

این محله یکی از بهترین محله‌های منطقه 3 محسوب می‌شود که به دلیل امکانات بسیاری خوبی که دارد یکی از محله‌های گران قیمت برای خرید آپارتمان محسوب می‌شود.

اگر جزو افرادی هستید که به دنبال خرید خانه با متراژ بالا و لوکس هستید؛ بهترین گزینه خرید آپارتمان در ظفر است. شما با گذر از این محله کمتر ساختمان‌های قدیمی به چشمتان می‌خورد و پیدا کردن خانه با متراژ پایین تا حدودی برایتان سخت است از همین رو این محله بیشتر مناسب افراد قشر بالای جامعه است.

ویژگی و امکانات محله ظفر

یکی از مهم‌ترین مسائلی که افراد هنگام خرید خانه به آن توجه می‌کنند، امکانات محله است. نگران نباشید این محله از امکانات خوبی برخوردار است به همین جهت شما با سکونت در آن دغدغه‌ای در این رابطه نخواهید داشت.دسترسی و امکانات مناسب، ظفر را به یکی از محله‌های گران قیمت منطقه سه تهران تبدیل کرده است از همین رو خرید آپارتمان در ظفر نیازمند سرمایه زیادی است. اگر قصد استفاده از خودرو شخصی را دارید، این محله بهترین دسترسی را دارد، اما به دلیل نزدیکی اماکن اداری و درمانی جزو محله‌های شلوغ و پرترافیک محسوب می‌شود. اما اگر قصد استفاده از حمل‌ونقل عمومی را دارید بهترین گزینه پیش روی شما استفاده از BRT تجریش_راه‌آهن است. افرادی که از مترو استفاده می‌کنند لازم است که بدانند نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این محله «ایستگاه شریعتی» است. از سوی دیگر استفاده از اتوبوس به کمک خط‌های عبوری از خیابان ولیعصر، خیابان شریعتی و بزرگراه مدرس میسر است و اتوبوس‌های شرکت واحد نیز در میرداماد و خیابان‌های اطراف محله ایستگاه‌های متعدد دارند.

مطلب پیشنهادی:  درخواست سازمان آتش نشانی برای اخذ عوارض ایمنی ساختمان

خرید آپارتمان در ظفر

قیمت خرید آپارتمان در ظفر

شما با گذر از این محله، کمتر چشمتان به ساختمان و خانه‌های قدیمی می‌خورد چرا که اغلب واحدهای مسکونی در ظفر نوساز و لوکس هستند. افرادی که از شرایط مالی خوبی برخوردار هستند و به دنبال خرید خانه‌های بزرگ متراژ هستند این محله گزینه بسیاری خوبی برای سکونت است.

یکی از خیابان‌های مهم محله ظفر، خیابان نفت است که از بلوار میرداماد تا خیابان ظفر ادامه دارد که در آن واحدهای مسکونی بسیار لوکسی قرار دارد و می‌توان آن را جزو گران‌ترین خانه‌های ظفر برشمرد. گفتنی است که خیابان پیوندی، بهروز و فرید افشار جزو خیابان‌های معروف این محله به شمار می‌روند.

همان‌طور که در ابتدا به آن اشاره شد، ظفر جزو محله های گران‌قیمت به شمار می‌رود که متوسط قیمت خانه در آن از بسیاری از محله‌ها و مناطق تهران بالاتر است.

 

مطالعه بیشتر: «نگاهی به وضعیت قیمت مسکن در میرداماد»

بنر مشاهده بهترین آگهی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در یادداشت روز

همچنین بخوانید

یک دوست خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

انسان با روابط اجتماعی زنده است. ما در طول زندگی خود با افراد زیادی در ارتباط هستیم، اما ن…