محله چیتگر کجاست؟

0
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر قصد خرید خانه در منطقه زیبای چیتگر را دارید، با دلتا مگ همراه باشید.
محله چیتگر کجاست؟

چیتگر یکی از منطقه‌های بسیار معروف شهر تهران است. در سال های اخیر به علت امکانات فراوان این منطقه، بسیاری از افراد قصد خرید آپارتمان در چیتگر را دارند. با دلتا مگ همراه باشید تا با این محله پرطرفدار بیشتر آشنا شوید.

خرید خانه در چیتگر

چیتگر محله‌ای بسیار معروف در منطقه ۲۲ تهران است که به‌علت شهرک جدید آن که دارای آپارتمان‌ها و برج‌های بسیار زیبا و آب و هوای مناسبی است، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد این منطقه می‌توان به دریاچه‌ چیتگر که زیبایی خاصی به این منطقه بخشیده و آب و هوای مناسب و همچنین پارک‌های جنگلی بسیار سرسبز این منطقه اشاره کرد.

چیتگر

دسترسی چیتگر به نقاط دیگر

این منطقه از لحاظ دسترسی، مکان بسیار مناسبی برای خرید خانه به حساب می‌آید. از سمت شمال به اتوبان شهید همدانی، از سمت جنوب به اتوبان تهران کرج، از طرف شرق به بزرگ راه آزادگان و از سمت غرب به آزاد شهر مرتبط می‌شود.

در واقع این منطقه از هر سمت، مکانی بسیار مناسب برای خرید خانه به شمار می‌آید. به‌عنوان مثال قسمت شرقی این منطقه بسیار آرام و بدون هیچ سر و صدایی، مکانی بسیار مناسب برای خرید خانه و آپارتمان است. همچنین بخش شمالی این منطقه و قسمت غربی دریاچه مکانی بسیار دنج با ویویی بسیار مناسب برای خرید آپارتمان در چیتگر است. به علاوه، این بخش به دلیل وجود شهرک‌های پر امکانات و مدرن و ساختمان‌های لوکس و زیبا برای سرمایه گذاری پیشنهاد می‌شود

برج های چیتگر

امکانات موجود در چیتگر

از امکانات بسیار معروف این منطقه می‌توان به دریاچه و پارک جنگلی و مراکز خرید بسیار معروف آن اشاره کرد. در اطراف دریاچه‌ تعداد بسیار زیادی مراکز خرید و رستوران قرار دارد که به امکانات این منطقه افزوده و علتی برای افزایش درخواست برای خرید آپارتمان در چیتگر شده است. همچنین در اطراف پارک جنگلی، امکانات فراوانی همچون زمین‌های ورزشی، مراکز خرید، رستوران‌های شیک، چادر‌های اقامتی و مجتمع‌های فرهنگی مشاهده می‌شود. از دیگر مناطق بسیار معروف آن می‌‌توان به بام لند که دارای مراکز خرید بسیار شیک و زیباست اشاره کرد.

پیشنهاد مطالعه: مطلب «نقدینگی موردنیاز برای خرید خانه در چیتگر چقدر است؟» را در دلتا مگ بخوانید.

بیشتر ببینید در دسته‌بندی نشده

همچنین بخوانید

تسهیلات نوسازی 20 ساله می‌شود

معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد که تسهیلات ویژه نوسازی بافت‌های فرسوده مانند تسهیلات نه…