قیمت پنت هاوس در تهران چند؟

0
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
قیمت پنت هاوس در مناطق مختلف پایتخت اختلاف جالب و شگفت‌انگیزی دارد.
قیمت پنت هاوس

به گزارش دلتا مگ به نقل از اخبار ساختمان، در حالی که بیشتر مردم توانایی خریدن آپارتمان‌های کوچک متراژ را ندارند، در میان فایل‌های بازار املاک آگهی‌های فراوان از فروش پنت هاوس در تهران با قیمت‌های نجومی مشاهده می‌شود. نکته جالب تفاوت قیمت پنت هاوس ها در نقاط مختلف است.

عوامل تاثیرگذار در قیمت پنت هاوس

پنت هاوس‌ها آپارتمان‌های بسیار بزرگی هستند که در بالاترین قسمت برج‌های بلند قرار گرفته‌اند. لذت بردن از طراحی منحصر به فرد، داشتن خانه‌ای با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و همچنین سبک زندگی لوکس از جمله مواردی هستند که با خرید پنت هاوس می‌توانند زندگی شما را تغییر دهند. با توجه به موارد فوق، قیمت بالای پنت هاوس‌ها طبیعی است.

یک سری عوامل مختلف در قیمت‌گذاری این خانه‌های لاکچری تاثیرگذارند. برخی از این عوامل عبارتند از:

منظره: داشتن خانه‌ای با منظره خوب و ویو ابدی آرزوی هر کسی است، اما این امر می تواند به یک پارامتر مهم برای خرید و فروش پنت هاوس‌ها تبدیل شود. برای بسیاری از دوست داران خرید پنت هاوس، منظره حرف اول را می‌زند. از آنجایی که خریداران پنت هاوس به دنبال سبک زندگی لوکس و منحصر به فرد هستند، یک منظره عالی می‌تواند تصویر آن‌ها از این زندگی را کامل کند.

پارکینگ: یکی از عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت پنت هاوس، تعداد جای پارک خودروهای ساکنین خواهد بود. ساکنین پنت هاوس افرادی متمول هستند و به فضای پارکی برای بیشتر از یک یا دو ماشین احتیاج دارند. بنابراین داشتن فضای پارکینگ بزرگ، امن و همچنین راحت و قابل دسترس یکی دیگر از نیازهای ساکنین پنت هاوس است. داشتن چنین فضایی یک امتیاز مثبت به شمار می‌رود و می‌تواند بر روی قیمت پنت هاوس، مخصوصا در شهرهای بزرگ و شلوغ، تاثیر بگذارد.

مطلب پیشنهادی:  سرنوشت وام ودیعه مسکن به کجا کشید؟

محله: اگرچه محل قرار گیری ملک، یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای خرید هر خانه‌ای است اما به هنگام خرید پنت هاوس این امر می‌تواند کمی متفاوت باشد. زمانی که اقدام به خرید پنت هاوس می‌کنید، باید به خوبی در مورد ساختمانی که پنت هاوس در آن واقع شده‌است تحقیق کنید. محل قرارگیری ساختمان، ساکنین، قوانین، امنیت، محله و راه‌های دسترسی به خروجی‌های اضطراری و همچنین تاریخچه ساخت این ساختمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.  تمامی عوامل محیطی که نام برده‌شد در بالا می‌توانند در نهایت بر روی قیمت پنت هاوس مورد نظر شما تاثیر بگذارند.

قیمت پنت هاوس در تهران

به نظر می‌رسد مهم‌ترین عاملی که در قیمت خرید پنت هاوس در تهران تاثیرگذار است، محله‌ای است که پنت هاوس در آن قرار دارد. قیمت پنت هاوس‌ها در تهران متفاوت است:‌

محدوده الهیه پنت هاوس‌ها از متری ۳۰۰ تا ۶۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده‌اند.

در محدوده زعفرانیه پنت هاوس‌ها از متری ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده‌اند.

در محدوده سعادت‌آباد پنت هاوس‌ها از متری ۱۰۰ تا ۳۶۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده‌اند.

 

قیمت پنت هاوس

پیشنهاد مطالعه: مطلب «گروهی از مستاجران، خریدار مسکن شدند» را در دلتا مگ بخوانید.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

همچنین بخوانید

روند نزولی نرخ اوراق در سال 1401

آمار و ارقام  به دست آمده از وضعیت اوراق مسکن بیانگر این امر است که هر برگ اوراق تسهیلات م…