هشدار اتحادیه به خریداران ملک در منطقه ۲۲

0
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در طرح ملی مسکن اقساطی و طرح جامع سرمایه‌گذاری ملکی به‌هیچ‌عنوان از پیش‌فروش مسکن استفاده‌نشده و تمامی شرایط و حدود مشارکت در آن‌ها از طریق رسانه‌های عمومی و سایت رسمی اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهر تهران قابل‌استعلام می‌باشد.
مسکن اقساطی

به گزارش دلتا مگ به نقل از ساختمان آنلاین، اتحادیه تعاونی‌‌های عمرانی شهر تهران در اطلاعیه‌ای به خریداران ملک در منطقه ۲۲ هشدار داد و عنوان کرد طرح ملی مسکن اقساطی و طرح جامع سرمایه‌گذاری ملکی فقط در اختیار اتحادیه است.

طی گزارش‌های واصله از تبلیغات پیش‌فروش پروژه‌های مسکونی منطقه ۲۲، برخی از واسطه‌ها و شرکت‌های مجهول‌الهویه با جعل و سوءاستفاده از عنوان «طرح ملی مسکن اقساطی» و «طرح جامع سرمایه‌گذاری ملکی» که توسط این اتحادیه تعریف و با در نظر گرفتن شرایط و ضوابط قانونی در حال اجرا می‌باشد، اقدام به اخذ وجه از متقاضیان مسکن نموده‌اند.

متن اطلاعیه اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهر تهران

متن اطلاعیه اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهر تهران

متن اطلاعیه بدین‌شرح است «بدین‌وسیله به اطلاع تمامی متقاضیان و سرمایه‌گذاران ملکی در منطقه ۲۲ و سایر مناطق تهران می‌رساند مالکیت مادی و معنوی این دو طرح صرفا و انحصارا متعلق به اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهر تهران بوده و توسط شرکت‌های تعاونی تحت پوشش این اتحادیه در حال اجرا می‌باشد. ازاین‌رو هرگونه سوءاستفاده از عناوین طرح ملی مسکن اقساطی و طرح جامع سرمایه‌گذاری ملکی به‌موجب قانون، تخلف بوده و توسط دایره حقوقی این اتحادیه در محاکم پیگیری خواهد شد.»

مطلب پیشنهادی:  چرا مسکن کارگری بی نتیجه ماند؟

در ادامه باید خاطرنشان کرد که در این طرح‌ها به‌هیچ‌عنوان از پیش‌فروش مسکن استفاده‌نشده و تمامی شرایط و حدود مشارکت در آن‌ها از طریق رسانه‌های عمومی و سایت رسمی اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهر تهران به آدرس www.etot.co قابل‌استعلام می‌باشد.

لذا بدین‌وسیله به خریداران و متقاضیان هشدار می‌دهد پیش از هرگونه سرمایه‌گذاری ملکی و یا پیش‌خرید، قطعا از مدارک و مستندات رسمی شرکت و تعاونی انبوه‌ساز، اطلاع کافی کسب کرده و سپس اقدام به پرداخت وجه کنند.

در پایان این اطلاعیه بازهم تأکید شده است، هم‌وطنان گرامی در صورت مشاهده نام طرح‌هایی با عناوین مسکن اقساطی یا سرمایه‌گذاری ملکی در پروژه‌های مسکونی، حتما از طریق تماس با شماره ۴۸۰۰۰۱۲۳-۰۲۱ واحد روابط عمومی اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهر تهران، استعلام‌های لازم را اخذ نمایند.

پیشنهاد مطالعه: مطلب «عقب‌ماندگی ۱۰ ساله تهران در تولید مسکن» را در دلتا مگ بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

همچنین بخوانید

یک دوست خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

انسان با روابط اجتماعی زنده است. ما در طول زندگی خود با افراد زیادی در ارتباط هستیم، اما ن…