خرید خانه در شهرک غرب چقدر نقدینگی نیاز دارد؟

0
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر به دنبال سکونت در یک محله جذاب و لوکس هستید، خرید خانه در شهرک غرب را به شما پیشنهاد می‌دهیم؛ برای بررسی قیمت مسکن در این محله تا انتها همراه ما باشید.
خرید خانه در شهرک غرب

به گزارش دلتا مگ، شهرک غرب در منطقه 2 تهران واقع شده است که به دلیل امکانات مناسب، ساخت و ساز شهری مدرن، امکانات رفاهی و تفریحی مطلوب، از گران‌ترین محله‌های پایتخت به شمار می‌رود که خرید خانه در آن نیازمند سرمایه بسیاری است.

دسترسی آسان و راحت این منطقه به سایر مناطق تهران یکی از مزایای بسیار مهمی به شمار می‌رود که هر کس برای خرید خانه به آن توجه می‌کند. آب و هوای خوب و طراحی مناسب خیابان‌ها و مراکز خرید بسیار زیاد، از شهرک غرب محله‌ای لوکس و مرفه‌نشین ساخته است.

بررسی قیمت مسکن در شهرک غرب نشان می‌دهد، قیمت ملک به صورت میانگین از متری 50 میلیون تومان آغاز و تا متری بالای 100 میلیون تومان ادامه دارد؛ از همین رو خرید خانه در شهرک غرب، نیازمند نقدینگی بالای 6 میلیارد تومان است.

قیمت مسکن در شهرک غرب

اگر به دنبال آپارتمان‌های نوساز در شهرک غرب هستید، باید بیش از 80 میلیون تومان برای هر متر مربع نقدینگی داشته باشید، برای مثال در حال حاضر یک واحد مسکونی نوساز، 110 متری، یک خوابه، طبقه سوم، با امکانات (آسانسور- انباری- پارکینگ) متری 100 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است، از همین رو خرید این خانه نیازمند 11 میلیارد تومان نقدینگی است.

در ادامه قیمت برخی از واحدهای مسکونی در شهرک غرب را مشاهده می‌کنید که در سایت ملکی دلتا آگهی شده است، اما اگر به دنبال یافتن فایل‌های بیشتری هستید، می‌توانید در اینجا کلیک کنید.

  • 167 متری، نوساز، سه خوابه، طبقه پنجم با امکانات (آسانسور-انباری- پارکینگ)/ قیمت کل: 19 میلیارد تومان
  • 120 متری، دو خوابه، سه سال ساخت، طبقه سوم با امکانات (آسانسور-انباری- پارکینگ)/ قیمت کل: 10 میلیارد و 800 میلیون تومان
  • 110 متری، دو خوابه، 7 سال ساخت، طبقه چهارم با امکانات (آسانسور-انباری- پارکینگ)/ قیمت کل: 8 میلیارد و 300 میلیون تومان
  • 235 متری، سه خوابه، 8 سال ساخت، طبقه چهارم، با امکانات (آسانسور-انباری- پارکینگ)/ قیمت کل: 21 میلیارد تومان

مطالعه بیشتر: مطلب «پیش‌فروش آپارتمان در اصفهان جان گرفت» را در دلتا مگ بخوانید.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

همچنین بخوانید

عرضه و تقاضا در بازار مسکن افزایش یافت

بررسی‌های نشان می‌دهد که تمایل برای فروش مسکن در مقایسه با فروردین ماه ۴۰ درصد رشد داشته و…