نگاهی به وضعیت قیمت مسکن در میرداماد

2
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
میرداماد یکی از محله های منطقه 3 تهران به شمار می‌رود که متقاضیان بسیاری برای خرید خانه دارد؛ اگر شما به دنبال اطلاع از وضعیت قیمت مسکن در این محله هستید تا انتها با ما همراه باشید.
افزایش اجاره بها

به گزارش «مجله ملکی دلتا»، میرداماد به دلیل دسترسی و امکانات مناسبی که دارد یکی از محله‌های پرطرفدار برای سکونت به شمار می‌رود.

قیمت ملک در میرداماد متناسب با سن بنا، امکانات، نوع ساخت، موقعیت قرارگیری و غیره متفاوت است اما به طور کلی خرید خانه در میرداماد نیازمند نقدینگی زیادی است به طوری که برای خرید هر متر مربع مسکن در این محله باید به صورت میانگین حدود 55 تا 70 میلیون تومان سرمایه داشته باشید.

همانطور که در ابتدا اشاره شد، میرداماد جزو مناطق بالا شهر تهران محسوب می شود که خیابان‌های معروف بسیاری از جمله ظفر، جردن و غیره دارد که قیمت مسکن در آنها نیز بسیار بالاست.

اگر به دنبال واحدهای مسکونی نوساز در میرداماد تهران هستید، باید برای هر متر مربع نقدینگی شما بالای 80 میلیون تومان باشد که گاها این قیمت به بالای 100 میلیون تومان نیز می‌رسد.

در حال حاضر یک واحد مسکونی 125 متری، نوساز، سه خوابه، طبقه اول با امکانات کامل، متری 88 میلیون تومان در سایت ملکی دلتا آگهی شده است؛ خرید این واحد مسکونی نیازمند حدود 12 میلیارد تومان نقدینگی است.

قیمت مسکن در میرداماد

متراژ خانه‌های میرداماد اغلب بالای 200 متر است، اما اگر به دنبال واحدهای با متراژ پایین‌تر هستید، نگران نباشید چرا که شما می‌توانید در این محله خانه‌های 70 تا 90 متری نیز پیدا کنید.

اگر بودجه لازم را برای خرید چنین خانه‌هایی در اختیار ندارید، می‌توانید به سراغ یکی از طبقه‌های خانه‌های قدیمی چند طبقه بروید.

در ادامه قیمت برخی از واحدهای مسکونی که در مدت سه روز گذشته در سایت ملکی دلتا آگهی شده است را مشاهده خواهید کرد؛ اما اگر به دنبال فایل های بیشتری هستید اینجا کلیک کنید:

  • 116 متری، نوساز، سه خوابه، طبقه اول با امکانات (آسانسور – انباری – پارکینگ)/ قیمت هر متر مربع: 75 میلیون تومان
  • 147 متری، نوساز، سه خوابه، طبقه چهارم با امکانات (آسانسور – انباری – پارکینگ)/ قیمت هر متر مربع: 92 میلیون تومان
  • 154 متری، 21 سال ساخت، سه خوابه، طبقه دوم با امکانات (آسانسور – انباری – پارکینگ)/ قیمت هر متر مربع: 62 میلیون 500 هزار تومان
  • 155 متری، 30 سال ساخت، سه خوابه، طبقه سوم، با امکانات (آسانسور – انباری – پارکینگ)/ قیمت هر متر مربع: 56 میلیون تومان
  • 40 متری، 20 سال ساخت، بدون خواب، همکف، بدون امکانات/ قیمت هر متر مربع: 46 میلیون تومان

مطالعه بیشتر: مطلب «دی و بهمن؛ فصل رونق اجاره‌نشینی مجردها در اصفهان» را در مجله ملکی دلتا بخوانید.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

همچنین بخوانید

عرضه و تقاضا در بازار مسکن افزایش یافت

بررسی‌های نشان می‌دهد که تمایل برای فروش مسکن در مقایسه با فروردین ماه ۴۰ درصد رشد داشته و…