با 2 میلیارد نقدینگی در کدام مناطق می‌توان خانه خرید؟

0
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر شما نقدینگی حدود 2 میلیارد تومانی دارید، اما نمی‌دانید که با این میزان سرمایه می‌توانید در کدام مناطق تهران اقدام به خرید خانه کنید؛ تا انتها با ما همراه باشید.
پیش بینی‌ از بازار مسکن

به گزارش «مجله ملکی دلتا»، شما با نقدینگی حدود 2 میلیارد تومان در اکثر مناطق تهران (5 تا 18) امکان یافتن خانه را خواهید داشت؛ اما شرایط هر خانه‌ای در هر منطقه ای متناسب با لوکیشن، امکانات ساختمان، سال ساخت، نظر فروشنده و … متفاوت است.

برای مثال اگر شما با این میزان نقدینگی در مناطق 3 تا 8 به دنبال خرید خانه هستید، باید به دنبال خانه‌های کم متراژ و با سال ساخت بالا باشید. اغلب این واحدهای مسکونی بدون امکانات مهمی همچون پارکینگ، انباری، آسانسور و … هستند.

اما شما با این میزان نقدینگی می‌توانید در مناطق جنوبی تهران، خانه‌های با متراژ بالاتر و با امکانات مناسب‌تر پیدا کنید.

ما در ادامه برخی از واحدهای مسکونی با این میزان نقدینگی که در سایت ملکی دلتا آگهی شده‌اند، را به شما معرفی خواهیم کرد.

مناطق تهران

شما با این میزان سرمایه، امکان خرید خانه در منطقه 5 تهران به عنوان پرمتقاضی‌ترین و محبوب‌ترین منطقه تهران را خواهید داشت. اما همانطور که اشاره کردیم اغلب این واحدهای مسکونی متراژ زیر 60 متر دارند. برای مثال یک واحد مسکونی 53 متری، یک خوابه، 14 سال ساخت، طبقه چهارم در محله شهرزیبا در منطقه 5 تهران، با امکانات (آسانسور-انباری-پارکینگ) با قیمت 2 میلیارد تومان در سایت ملکی دلتا آگهی شده است.

مطلب پیشنهادی:  آیا وقت خرید خانه است؟

حتی شما امکان یافتن واحدهای مسکونی زیر 40 متر را در منطقه 3 تهران را نیز خواهید داشت. امروز یک واحد مسکونی 37 متری در محله ظفر، 25 سال ساخت و بدون امکانات با 2 میلیارد تومان آگهی شده است. در همین منطقه یک واحد 20 متری در ملاصدرا بدون امکانات با همین قیمت آگهی شده است.

شما در منطقه 9 و 10 می‌توانید با این میزان نقدینگی واحدهای مسکونی بالای 80 متر پیدا کنید. هم اکنون یک واحد مسکونی 90 متری، نوساز و با امکانات (آسانسور- انباری – پارکینگ) با قیمت حدود 2 میلیارد تومان آگهی شده است.

شما حتی در مناطق 19 و 20 تهران می‌توانید یک واحد مسکونی 100 متری با سال ساخت بین 5 تا 10 سال خریداری کنید.

شما با مراجعه به سایت ملکی دلتا و تعیین بودجه مدنظر خود، می‌توانید فایل‌هایی بیشتری را مشاهده کنید.

مطالعه بیشتر: مطلب «استقبال مستاجران برای رهن خانه‌های زیر 70 متری» را در مجله ملکی دلتا بخوانید.

بیشتر ببینید در دسته‌بندی نشده

همچنین بخوانید

هرگز از این آیتم‎‌ها در آشپزخانه خود استفاده نکنید!

شما می‌توانید با انتخاب بهترین نوع کاشی بین کابینتی فضای بین کابینت  آشپزخانه را جذاب و دی…