یافتن ملک

جستجوی سریع ملک با موبایل

در هـر زمــان و در هر مکانـی جستجـو کنید

ثبت ملک

ثبت آسان اطلاعات ملک

در موبایلتان ثبت کنید و در سایت دلتا ببینید

ثبت تقاضای ملکی

ثبت درخواست ملک

درخواست دهید و املاک پیشنهادی را ببینید

نرم افزار موبایل دلتا

وب‌سایت delta.ir به عنوان اولین سایت ملکی در ایران بوده که در بیش از 20 استان ملک جهت خرید، فروش و اجاره را در اختیار شما قرار می‌دهد.

40 سال سابقه در زمینه خرید، فروش، رهن و اجاره ملک آگهی های جدید و به روز اطلاعات کامل درباره ملک ‌ها جستجوی سریع و ساده امکان ثبت آگهی به صورت رایگان ثبت درخواست خرید یا اجاره ملک ذخیره املاک منتخب مشاهده بازدیدهای اخیر
برای فروش و یا اجاره ملک خود می توانید به صورت رایگان آگهی خود را ثبت نمائید تا در اپلیکیشن و وب سایت دلتا به نمایش درآید.
اگر زمان کافی برای جستجوی خانه یا ملک موردنظر خود را ندارید کافی است در اپلیکیشن ملکی دلتا درخواست خود را برای خرید یا اجاره آپارتمان یا ملک موردنظر خود ثبت کرده تا مشاوران آژانس های عضو اپلیکیشن دلتا شما در پیدا کردن ملک موردنظرتان یاری کنند.
برای انتخاب کافی است از بخش جستجوی ملک نوع ملک موردنظر خود را شامل آپارتمان مسکونی، آپارتمان اداری، آپارتمان موقعیت اداری، خانه، ویلا، کلنگی، زمین، مغازه، کارگاه، کارخانه، سوله و غیره مشخص نموده تا لیست آگهی ها به شما نمایش داده شود.
وب‌سایت delta.ir به عنوان اولین سایت ملکی در ایران بوده که در بیش از 20 استان ملک جهت خرید، فروش و اجاره را در اختیار شما قرار می‌دهد.

نظرات و پیشنهاداتنظرات و پیشنهادات خود را درباره نرم افزار موبایل دلتا، با ما در میان بگذارید

نظرات و پیشنهادات