درباره هلدینگ دلتا

محمد تقوی

بنیانگذار هلدینگ دلتا

مخترع، مولف، اقتصاددان و مبتکر دلالی علمی املاک در ایران می باشد.
وقتی دانش آموز سال ششم دبیرستان مروی بود اولین اختراعش را به ثبت رساند. او پرگاری ساخت که بیضی می‌کشید!
چندی بعد توانست "دزدگیر تلفنی" را اختراع کند که سر و صدای زیادی به پا کرد. روزنامه‌ها خبرش را منتشر کردند و مقامات به او جایزه دادند.
او وارد رشته اقتصاد و بازرگانی دانشگاه شهید بهشتی (ملی سابق) شد و برای تکمیل تحصیلاتش در این حوزه به انگلستان سفر کرد. پس از بازگشت به ایران، به مدیریت مجموعه فروشگاه های زنجیره‌ای برگزیده شد که از نظر عظمت در نوع خود بی‌نظیر بود.
چندی بعد تصمیم گرفت سر و سامانی به اوضاع نابه‌سامان خرید و فروش املاک در ایران بدهد و اینچنین بود که مجموعه عظیم املاک دلتا، در سال 1356 متولد شد.

هلدینگ دلتا اکنون با بهره گیری از حدود 1000 نیروی انسانی خلاق و متخصص و به پشتوانه چهل سال تجربه مستمر
در سه بخش عمده زیر در حال فعالیت است:

آژانس های املاک هلدینگ دلتا
بیشتر بدانید...
وب سایت ملکی جهانی دلتا
بیشتر بدانید...
مجله دلتا
بیشتر بدانید...

آژانس های املاک هلدینگ دلتا

هلدینگ دلتا در بخش معاملاتی خود 4 آژانس در شهر تهران به نام های دلتا 5، دلتا 850، دلتا 2*2 ، دلتا 44 و یک آژانس در استان مازندران به نام دلتا نوشهر دارد. و بزودی شعبات جدیدی در سراسر ایران افتتاح خواهد کرد.

آنچه که آژانس های دلتا را متمایز می کند:
  1. اعتبار برند دلتا و اطمینان از سلامت معاملات
  2. پرسنل تحصیلکرده و مجرب
  3. ممنوعیت مسائلی تحت عنوان انعام، بالابود و...
  4. مشاوره های حقوقی قبل و بعد از قرارداد
  5. اهمیت به جلب رضایت مشتریان (CRM)
  6. عملکرد تخصصی و متمایز در بخش های: خرید، فروش، اجاره، مشارکت در ساخت و...

وب سایت ملکی جهانی دلتا

با چهل سال تجربه معاملاتی

با هدف ایجاد نوآوری و استفاده از بسترهای جدید، وب سایت delta.ir در سال 1383 به عنوان اولین سایت ملکی در ایران شروع به فعالیت نمود.
وب سایت دلتا ابتدا به آژانس های زیر مجموعه هلدینگ دلتا اختصاص داشت و عمده فعالیت آن در شهر تهران بود. اما از ابتدای سال 1395 با هدف فعالیت در سراسر ایران و استفاده کلیه آژانس های املاک کشور از خدمات این وب سایت، تغییر رویکرد داده و با جدیدترین تکنولوژی بازنویسی شد.
وب سایت دلتا با توجه به بیش از 40 سال تجربه معاملاتی گروه املاک دلتا، شناخت بسیار خوبی از نیازهای مالکان و خریداران و همچنین موجران و مستاجران داشته و سعی نموده از این تجربیات در سایت جدید خود استفاده نماید.

وب سایت دلتا با تکیه بر جایگاه مناسب خود و قرار گرفتن در بین 200 سایت برتر ایران، بستری مناسب جهت نمایش فایل های ملکی آژانس های املاک معتبر سراسر کشور می باشد

delta.ir بعنوان اولین سایت ملکی جهانی در ایران، بهترین مرجع برای ثبت آگهی فروش و رهن و اجاره ملک می باشد. همچنین متقاضیان خرید و اجاره ملک هم می توانند با جستجو در سایت دلتا ملک مورد نظر خود را بیابند.
در ضمن اگر بدنبال ملک خاصی هستید و یا با جستجو در سایت دلتا ملک دلخواهتان را نیافته اید با ثبت درخواست خرید یا اجاره ملک در سایت، مشاوران و آژانس های عضو سایت دلتا شما را یاری خواهند کرد.

اهداف ما در delta.ir:
  • رسیدن به جایگاه برترین سایت ملکی در ایران با فاصله ای زیاد از سایر رقبا
  • فعالیت در سراسر شهرهای ایران
  • همکاری با کلیه مشاوران و آژانس های املاک تهران و سایر شهرهای ایران