استخدام

کارآموز فروش

تعداد مورد نیاز: 2 نفر ارسال رزومه

هلدینگ دلتا، جهت تکمیل پرسنل واحدهای فروش خود در وب‌سایت ملکی دلتا ، مجلۀ سبک زندگی دلتا و آژانس‌های گروه دلتا از واجدین شرایط برای کارآموزی فروش با مشخصات زیر دعوت به‌همکاری می نماید: دارای روابط عمومی بالا، خوش برخورد و خوش بیان دقیق، منظم و پیگیر توانایی کارگروهی و انعطاف پذیری در انجام کارهای متنوع آشنا به جستجو در اینترنت دارای خلاقیت و ابتکار دارای روحیۀ کارآفرینی شرایط دوره کارآموزی: طول دوره کارآموزی حداکثر 2 ماه است که با توجه به توانمندی‌های افراد امکان کوتاه‌تر شدن دوره وجود دارد. دوره کارآموزی مشمول حقوق و مزایا نمی‌باشد. پس از اتمام دوره‌ی کارآموزی درصورت احراز شرایط مناسب، شرکت خواهید شد. لطفاً قبل از ارسال رزومه، از وب‌سایت دلتا بازدید و اپلیکیشن مجله دلتا را دانلود نمایید.

کارمند فروش خانم

تعداد مورد نیاز: 2 نفر ارسال رزومه

مجله دلتا جهت گسترش تیم نیازمندی‌های خود، از چند نفر به شرح زیر دعوت به همکاری می‌نماید: دارای روابط عمومی بالا و قدرت مذاکره توانایی کار گروهی و انعطاف پذیری در انجام کارهای متنوع مسلط به جستجو در اینترنت دارای عملکرد سریع با سیستم دارای خلاقیت و ابتکار لطفاً قبل از ارسال رزومه، اپلیکیشن مجله دلتا را نصب نمایید.

کارشناس پایگاه داده

تعداد مورد نیاز: 2 نفر ارسال رزومه

وب سایت ملکی دلتا با هدف توسعه و ارتقاء سامانه های خود از افراد خلاق با توانایی های زیر دعوت به همکاری می نماید: مسلط به SQL Server توانایی گزارش گیری و کوئری نویسی توانایی نگهداری و پشتیبانی دیتابیس توانایی تهیه مستندات فنی پایگاه داده آشنایی با optimization Performance در Sql Server آشنایی در رپلیکیشن، کلاسترینگ، امکان Always on Availability و مفاهیم HA لطفاً قبل از ارسال رزومه از وب‌سایت ملکی دلتا بازدید و اپلیکیشن مجلۀ دلتا را نصب نمائید.

کارآموز IT

تعداد مورد نیاز: 2 نفر ارسال رزومه

هلدینگ دلتا از افراد پرانگیزه، خلاق و با نشاط جهت پشتیبانی فنی و سایر امور مربوطه در واحد IT، دعوت به همکاری می نماید: دارای روابط عمومی و روحیه تیمی قوی آشنایی با مفاهیم پایه ای کامپیوتر فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر و سایر رشته های مرتبط کنجکاو، پیگیر و علاقه‌مند به رشد و توسعه مسئولیت پذیر و نتیجه گرا مهارت‌هایی که آموزش داده می‌شود: کلیه مهارت‌های تیم IT در دلتا مدت کارآموزی 3 ماه بوده و پس از این مدت بسته به عملکرد فرد امکان استخدام وجود دارد لطفاً قبل از ارسال رزومه از وب‌سایت ملکی دلتا بازدید و اپلیکیشن مجلۀ دلتا را نصب نمائید.

کارشناس ارشد شبکه های اجتماعی

تعداد مورد نیاز: 2 نفر ارسال رزومه

وب سایت‌ملکی دلتا و اپلیکیشن مجله دلتا، از چند نفر کارشناس باتجربه و خلاق در زمینه شبکه‌های اجتماعی دعوت به همکاری می‌نمایند: 1-خلاق و ایده‌پرداز 2-مسلط به مدیریت محتوای شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام، لینکدین، توییتر و تلگرام 3-توانایی تدوین و اجرای استراتژی مناسب شبکه‌های اجتماعی جهت تحقق اهداف سازمان 4-مسلط بر پیاده‌سازی کمپین‌های تبلیغاتی 5-آشنایی با مفاهیم پایه‌ای دیجیتال مارکتینگ 6-توانایی نوشتن متون کوتاه و اثربخش در فضای مجازی 7-آشنایی با ابزارهای مدیریت و تحلیل شبکه‌های اجتماعی مزیت محسوب می‌شود لطفاً قبل از ارسال رزومه اپلیکیشن مجلۀدلتا را دانلود و بررسی نمائید.

مدیر فروش

تعداد مورد نیاز: 1 نفر ارسال رزومه

وب‌سایت ملکی دلتا به‌منظور ترغیب آژانس‌های املاک تهران به درج آگهی‌های ملکی در وب‌سایت دلتا به چند نفر مدیر و کارشناس فروش خلاق به‌شرح زیر نیاز دارد: دارای فن بیان قوی و توانایی برقراری ارتباط موثر با مشتریان مسلط به تکنیک‌های نوین فروش، بازاریابی و مذاکره توانایی و تجربه در مدیریت تیم فروش توانایی جذب، آموزش و هدایت افراد تحت مدیریت هدف گذاری و شناسایی بازارهای هدف و بهره‌گیری از فرصت های جدید توانایی تجزیه و تحلیل و پایش داده‌ها و اطلاعات فروش لطفاً قبل از ارسال رزومه حتماً از وب سایت ملکی دلتا بازدید نمایید.

برنامه نویس Net.

تعداد مورد نیاز: 2 نفر ارسال رزومه

تسلط کامل به در پلتفرم(ASP( .Net Framework, Net. Core تسلط کامل به طراحی و استفاده از API و Web Service تسلط کامل به Entity Framework و انواع ORM مسلط به بانک اطلاعاتی SQL Server دارای تجربه‌کاری با دیتابیس‌های NoSQL مسلط به Design patterns مسلط به مفاهیم معماری نرم افزار و مفاهیم شئ گرایی شناخت فرآیند مهندسی نرم‌افزار و آشنایی با مفاهیم Agile و SCRUM مسئولیت پذیر، سخت کوش و دارای روحیۀ کارتیمی

منشی اداری خانم

تعداد مورد نیاز: 1 نفر ارسال رزومه

آژانس مسکن دلتا جهت تکمیل کادر اداری خود به یک منشی ( خانم ) با سابقه کار نیازمند است. محدوده سهروردی مسلط به امور اداری و word و پاسخگویی تلفن باشد . ساعت کار از 14 الی 21

مدیر منابع انسانی

تعداد مورد نیاز: 1 نفر ارسال رزومه

اگر خلاقیت و هنر مدیریت جزء ویژگی‌های فردی شماست و از شرایط زیر برخوردارید، هلدینگ دلتا جهت مدیریت منابع‌انسانی از شما دعوت به همکاری می نماید: دارای روابط عمومی بالا و توانایی برقراری ارتباط مطلوب با پرسنل مسلط به فرآیند جذب و آموزش ، توسعه و تعالی نیروی انسانی توانایی شناسایی افراد فنی و متخصصین برجسته از طرق مختلف و ایجاد انگیزه جهت جذب آنان توانایی کشف متخصصین کمیابی که مشغول به کار هستند و برگزیدن روش‌های مناسب برای جذب آنان مهارت در پرسش‌های هوشمندانه هنگام مصاحبه جهت رسیدن به نتیجۀ مطلوب و جذب شایسته‌ترین‌‌ها آشنایی بالا با روانشناسی انگیزشی و استعدادسنجی لطفاً قبل از ارسال رزومه از وب‌سایت ملکی دلتا بازدید و اپلیکیشن مجلۀ دلتا را نصب نمائید.

مدیر اداری و منابع انسانی

تعداد مورد نیاز: 2 نفر ارسال رزومه

هلدینگ دلتا ، افراد خلاقی را که در حوزه منابع انسانی و اداری از هنر مدیریت برخوردار باشند به شرح زیر دعوت به همکاری می‌نماید: دارای روابط عمومی بالا و توانایی برقراری ارتباط مطلوب با پرسنل توانمند و خلاق در حل مساله توانمند در شناسایی مهارت‌های فردی، گزینش و مصاحبه با نیروهای جدید جذب نیروهای جدید بر اساس زمان‌بندی و سیاست های مجموعه مسلط به طرح طبقه بندی مشاغل، محاسبه حقوق و دستمزد و صدور احکام مسلط به قوانین کار و تامین اجتماعی و امور قراردادهای پرسنلی مسلط به تدوین سیاست ها، آئین نامه ها و مقررات سازمانی و نظارت بر اجرای صحیح آن ها مسلط به سیستم های حضور و غیاب

مشاور ملکی و سرپرست معاملات

تعداد مورد نیاز: 10 نفر ارسال رزومه

اگر تحصیلات عالی دارید. اگر به درآمد بی انتها فکر می‌کنید. اگر از روحیه کارآفرینی برخوردارید. اگر دارای روحیه مشتری مداری هستید. مشاوری ملکی یا سرپرستی را نزد دلتا (مبتکر دلالی علمی املاک) شروع و تجربه کنید. شما در دلتا خودتان صاحب کسب و کار خواهید بود. اگر خوب برنامه‌ریزی کنید و تلاش و پیگیری بیش‌تری به‌کار برید، به درآمد بیش‌تر و باورنکردنی نائل خواهید آمد. اگر روحیه کارمندی دارید وقتتان را پیش ما تلف نکنید. ما به دنبال کارآفرینان می‌گردیم. اگر شرایط فوق را دارید می‌توانید در یکی از شعب دلتا در تهران و یا شهرستان نوشهر مشغول به‌کار شوید.

مدیر اجرائی

تعداد مورد نیاز: 1 نفر ارسال رزومه

• دارای تجربه و توانایی کافی در شرکت های بزرگ • دارای توانایی رهبری سازمان • مسلط به برنامه ریزی استراتژیک و کنترل راهبردی • آشنایی کافی به امور مالی و اقتصادی (در حد مدیریت کلان) • دارای هوش و خلاقیت بالا در حل مسئله و راهبری سازمان • قانونمند و توانایی ایجاد نظم سازمانی • توانایی در ایجاد انگیزه و چابکی در سازمان • توانایی مذاکره و ایجاد ارتباط و دارای روابط عمومی قوی • مسلط به تبیین استراتژی های مختلف سازمانی و هدایت افراد در جهت اجرای آن • آشنایی به کلیه فرآیندهای درون سازمانی • مسئولیت پذیر در تمام حوزه‌های مدیریت • قدرت یادگیری قوی در حوزه‌های متفاوت مورد نیاز یک سازمان • یادگیری سریع در فاز عملیاتی بیزینس • دید استراتژیک نسبت به اجرا و توسعه یک پروژه و تفکر سیستماتیک برای آینده آن • توانایی در مدیریت بحران و منعطف در چالش‌های به وجود آمده در بیزینس و اتخاذ بهترین تصمیم‌ها • فعال و با انرژی در جلسات مشترک با تیم ها • فعال و با انرژی در جلسات مشترک با ذینفعان و ارایه گزارش‌های مختلف و ایجاد چالش برای رشد بیزینس • دارای خلاقیت بالا • توانایی در ایجاد هماهنگی بین مدیریت و سایر واحدها • توانایی اجرا دقیق و بهینه یک یا چند پروژه برنامه ریزی شده توسط سازمان • توانایی در ارائه گزارشات مدیریتی • توانایی تسهیل عملیات داخلی شرکت از طریق توسعه روابط کاری سازنده و توام با همکاری با سایر واحدها • مسلط به مفاهیم و تجربه مدیریت پروژه، برنامه ریزی و کنترل پروژه و شناخت کافی از نرم افزارهای مرتبط مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشد مدیریت (اجرایی، صنعتی) مهندسی صنایع و سایر رشته های مرتبط استخدام مدیر اجرایی مسئول موفقیت شرکت در تمامی بخش‌ها و دپارتمان هایش، برنامه‌ریزی استراتژیک و تصمیم‌گیری‌های کلان. با تجربه و توانمندی فراوان در: -رهبری و مهارت های بین فردی برای مدیریت پرسنل و مدیرهای دپارتمان ها -برنامه ریزی مالی -برنامه ریزی مارکتینگ -برنامه ریزی سیستم ها و فرایندها -آماده برای توسعه دادن توسط ایجاد شعب در شهرستان ها حقوق بر اساس تجربه بعلاوه درصد از افزایش سود و توسعه استخدام مدیر اجرایی تجربه توسعه محصولات نرم افزاری مخصوصا حوزه فناوری‌های مالی پیگیری مجوزهای مورد نیاز محصول توانایی برقراری ارتباط موثر و تعامل سازنده با تیم فنی و سایر تی

توجه: ارائه گزارش تحلیلی از وب سایت دلتا در روز مصاحبه برای شما امتیاز محسوب می شود.